alt

6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanı DrELSHEN EBULHESENLİ (sağ başta) oğlunun düğününe katılmak üzere  Afganistan'dan  gelen dönem arkadaşı  VAHAB MUHİBULLAH'ı görmekten çok memnun oldu.

6. TKG programına Azerbaycan'dan katılan  ELNUR JABBARLI (sağdan 3.) 4. Türkçe Konuşan Girişimciler peogramına katılmış olan ilk Azerbaycanlı TKG üyesi  MÜŞFİK HASANOV  (soldan 2.) ve 10: TKG üyesi SAMİR HUSEYNOV (sol başta) düğünde  biraraya gelerek  TKG Ailesi fotoğrafında yer aldılar.  

TOBB tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler programı'nda heyet başkanlığı görevini üstlenmiş olan  Dr.  ELSHEN  EBULHESENLİ  halen T.C Bakü Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinde görev yapmaktadır.

6. TKG programına Afganistan temsilcisi olarak katılmış olan  VAHAB MUHİBULLAH, Kefayet Grubun sahibidir. Enerji, madeni yağ, büyük market işletmeciliği, inşaat, beyaz eşya, otelcilik ve taşımacılık işiyle uğraşıyor. Afgan İş Konseyi üyesi. Şirketi yılda  yirmi milyon ABD Doları tutarında  ithalat yapıyor.

6. TKG programı üyesi ELNUR JABBARLI konut, hastane vb inşaat işleri, müteahhitlik hizmetleri yapmaktadır. Mobilya, tekstil, oto boyası ve yedek parça ticareti yapmaktadır.

4. TKG programına Azerbaycan temsilcisi olarak katılan MÜŞFİK HASANOV,  inşaat malzemeleri ithalatı ile uğraşmakta ve inşaat yükleniciliği yapmaktadır. 

10. TKG programına Bakü'den katılan SAMİR HUSEYNOV reklam panoları üretimi, neon reklamları  üretimi ve matbaa konusunda faaliyet gösteren şirket sahibidir.

alt

Coca Cola firmasının Bakü merkezinde çalıştığı dönemde 13. TKG programına katılan  TURKEL EBULHESENLİ arkadaşımızı kutluyor ve mutluluk diliyoruz.

6. TKG programı heyet başkanı Dr. ELSHEN EBULHESENLİ arkadaşımızı ve ailesini  tebrik ediyor, hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.

13. TKG üyesi  TURKEL EBULHESENLİ'nin bir Türk firmasında yönetici olarak başladığı yeni işiyle ilgili TKG web sayfamızda yayınlanmış olan haberimizi hatırlatmak  isteriz.  Arkadaşımızın kariyerdeki başarısını gösteren  habere bu linki ziyaret ederek ulaşmak mümkündür.