alt

13. TKG programına Kosova'dan katılan NEHARİ KAZAZ (solda) Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde 9-12 Nisan 2015 tarihlerinde açılan Bursa Dekorasyon 2015 Fuarını eşi ile birlikte ziyaret etti ve mobilya aksesuarları  üreten  firmaların temsilcileri ile  işbirliği görüşmeleri yaptı. 

9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında açılan 3. Mobilya, İç Mimari, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı  bölge ülkelerindeki sektör temsilcilerinin buluşma alanı oldu.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan Bursa İnşaat Fuarı ve eş zamanlı Bursa Dekorasyon Fuarı;  Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çankırı, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş,  Kayseri,  Kütahya, Kocaeli, Konya, Manisa ve Yalova başta olmak üzere birçok ilden ve yurtdışından 270 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 4 ayrı salon ve fuaye alanından oluşan 25 bin m2 alanda hazırlanmıştır.

Ziyaretçilerin aradıkları ürünleri bir arada bulabilecekleri, tüm segmentte katılımcı firmaların olduğu Fuarlar ile toplam ziyaretçi sayısının 40 bin kişinin üzerine çıkması hedeflenmektedir.

alt

BURSA İNŞAAT FUARI 13. Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı ve BURSA DEKORASYON 2015 3. Mobilya, İç Mimarı, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 9 Nisan 2015 tarihinde Bursa ekonomisine yön veren kurum temsicilerinin ve sivil toplum önderlerinin katılımıyla  açıldı.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay tarafından yapılan açılış törenine çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı.  

Bursa Dekorasyon 2015 Fuarı hakkında deraylı bilgiye bu linkten ulaşmak münkündür.

Bursa Dekorasyon 2015 Fuarı kapsamında  Bursa Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (BURTİMDER) işbirliğinde organize edilen  “Mutfak, Banyo, Seramik Özel Bölümü”  bu sektörde faaliyet gösteren profesyonel ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 

alt

17. TKG programına Irak Kerkük'ten katılan  YASHAR JASIM ABED MOHAMED   Bursa Dekorasyon 2015 fuarına davetli olarak katıldı. 

Fuarla ilgili olarak Haberler Com sitesinde yayıonlanmakta olan habere ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

17. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Irak Kerkük'ten  YASHAR NACAR  fuar kapsamında mutfak üreticileri ile yararlı görüşmeler yaptı.

alt

17. TKG üyesi YASHAR NACAR , fuar ziyaret saatlerinden sonra kalan zamanda Bursa'nın tarihi ve tursitik yerleirni izyaret etti. Uludağ'a çıkarak, karlı manzarada arkadaşlaraı ile birilkte eğelnceli anlar paylaştı.  

YASHAR NACAR'ın Bursa  Dekorasyon Fuarı ve Uludağ gezisi izlenimlerini yansıtan fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

17. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı YASHAR JASIM ABED MOHAMED,  mobilya, mutfak dolapları ve dekorasyon konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Türkmen İşadamları Derneği üyesidir.