alt

TOB tarafından düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Rodos'tan katılan  KENAN AŞÇIZADE (KENAN AHTSİ) yeni yılı Uzakdoğu'da Singapur ve Bali'de tatil yaparak kutladı.  

alt

31 Aralı 2014 tarihinde yılın son günü Singapur'a giden 11. TKG üyesi  KENAN AŞÇIZZADE  Singapur ve Bali'de yaz mevsimi olmasından da yararlanarak 2 hafta süreyle  tatil yaptı. 

KENAN AŞÇIZADE'nin Uzakdoğu  tatil fotoğraflarına ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayafasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.

11. TKG programı kataılımcısı KENAN AŞÇIZADE   Yuanistan'ın Rodos Adasında  yaşamaktadır. Konut, iş merkezi, vb bina inşaatı yapan firma sahibidir. Ayrıca emlak sektöründe  alım-satım ve kiralama konularında faaliyet göstermektedir.  Melek Passa Vakfı ve Rodos Ticaret Odası üyesidir.

alt

10. TKG programına Kırgızistan'dan katılan TEMİRLAN SARLYKBEK UULU'da yeni yılı ilk günlerinde uzak Doğu'yu ziyaret etti.

9-15 Ocak 2015 tarihleri arasında Bangkok'ta tatil yapan arkadaşımızın Uzakdoğu tatil fotoğraflarına  facebook sayfasından ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı TEMİRLAN SARLYKBEK UULU,  toplu yemek üretimi,  mobilya sektöründe fason imalat yapan ve bilgisayar kursu ile dil kursları düzenleyen şirketler sahibidir. Geliştirmiş olduğu Kozu Grill markası ile ABD’de bayilik vermiştir. Dağ oteli ile turizm işletmeciliği yapmaktadır.