alt

13. Türkçe Konuşan Girşimciler Programına Kırgızistan'dan Katılan NURLAN AZHIEV (sağda) iş görüşmeleri nedeniyle    kısa bir ziyaret için  İstanbul'a  geldi. 

Yoğun iş programı nedeniyle  gündüz İstanbul'u gezme fırsatı bulmayan  NURLAN AZHIEV, arkadaşı ile buluşmak ve yemek yemek için 5 Aralık 2014 Cuma akşamı  şehrin yüzyıllardır ticaret merkezi olan Karaköy'ü tercih etti. 

Galata Köprüsü'nün popüler balık lokantasında tarihi şehrin ışıkları eşliğinde  bir İstanbul akşamını paylaşan 13. TKG üyesi NURLAN AZHIEV Kırgız-Türk Koleji ve Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi mezunudur. Su bazlı boya üretimi yapan şirket sahibidir. JIA Kırgızistan Genç İşadamları Derneği üyesidir. 

alt

13. TKG programına KKTC'den katılan  MUSTAFA AYDIN'da (sağda)  5 Aralık 2014 Cuma günü istanbul'daydı. Haftasonunu tatilini İstanbul''da değerlendiren MUSATAF AYDIN arkadaşları ile İstanbul'un farklı noktalarına buluştu. Kısa sürede çok çok yeri gezen MUSTAFA AYDIN, İstanbul'da olmaktan memnun kaldı.

alt

13. TKG üyesi  MUSTAFA AYDIN,  kısa sürede  Kapalı Çarşı,  Feriköy Antika Pazarı, İstanbul Boğazı, Taksim Gezi Parkı,  Bağdat Caddesi ve Shangri-La Bosphorus, Istanbul gibi İstanbul'un çok farklı yerlerini ziyaret etme fırsatı buldu.

MUSTAFA AYDIN'ın istanbul ziyaretine ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

13. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC'den katılan  MUSTAFA AYDIN Kırnı Piliçleri Girne Böle Bayisi olarak çeşitli satış noktaları yanısıra otel ve lokantalar piliç ve yumurta satışı yapan şirket sahibidir. Aile şirketi turizm alanında otel işletmecisi olarak faaliyet göstermektedir. JCI Genç Girişimciler ve Liderler Derneği, İşadamları derneği, Kıbrıs Makine Mühendisleri Odası,  Esnaf ve Sanatlar Odası üyesidir. 

alt

11. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC'den katılan AKAN OZA doğum gününü annesi ve arkadaşları ile birlikte İstanbul'da kutlamak üzere 5 Aralık 2014 Cuma günü İstanbul'a geldi.

alt

Doğum günü kutlama programı kapsamında  ailesi ve arkadaşları  ile  Nişantaşı House Cafe,  Flamingo Restoran, İstinye Park Masa Restoran,   ve Akaratler'deki  W Otelde buluşan 11. TKG üyesi AKAN OZA (sağdan 3.) arkadaşımızı kutlarız.  AKAN OZA'nın istanbul ziyaretine ait fotoğraflara facebook sayfasından ulaşmak mümkündür.

11. TKG üyesi AKAN OZA gıda sektöründe çalışan  ve Oza Kahve markası ile üretim yapan aile şirketinde yöneticidir.  Kıbrıs Türk Sanayi Odası üyesidir.  Ayrıca Odanın Genç Profesyoneller Platformunda yönetim kurulu üyesidir.