alt

4. TKG programına Bulgaristan'dan katılan ERGUN GÜVEN T.C. Burgaz Başkonsoloslugu tarafından düzenelenen Cumhuriyet Bayramını  kutlama resepsiyonuna  katıldı ve Cumhuriyet coşkusunu paylaştı.

alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programında heyet başkanlığı görevini üstlenen  RECEP RECEBOV SALİEV  (ortada) T.C. Burgaz Başkonsoloslugunun Cumhuriyet Bayramı kutlama programına  katıldı.

alt

T.C. Burgaz Başkonsolosluğu Cumhuriyet bayramını kutlmak için bir davet düzenledi. 

alt

4. TKG üyesi ERGUN GÜVEN  (ortada) Cumhuriyet Bayramı davetine arkadaşları ile birlikte katıldı.

alt

T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet bayramı kutlAmalarına katılan  10. Türkçe Konuşan Girişimciler grubu üyesi TİMUR HALİLOV (solda)  Türk Bulgar Ticaret ve Sanayi Odasında yönetici olarak görev yapmaktadır.  

alt

Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. yılı Bulgaristan başkenti Sofya’da da geniş bir şekilde kutlandı. Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçiliği'nin organize ettiği resepsiyonda Bulgar, yabancı ve Türk katılımcılarla birlikte, bir yandan cumhuriyetin yıldönümü, öte yandan da ikili ilişkiler gözden geçirildi.

Yaklaşık 800 davetlinin katıldığı Sofya'daki resepsiyonda Bulgaristan Dışişleri Bakanı ile Adalet ve Eğitim Bakanları da yer aldı.

alt

13. Türkçe Konuşa girşimciler Programına Bulgaristan'dan katalan KADRİYE ALİMANOVA, Sofya'daki T. C. Büyükelçiliğinin Ramada Otelde düzenlediği Cumhuryet Bayramı kutlamalarına arkadaşları birlikte katıldı ve Cumhuriyet coşkusunu paylaştı.

alt

13. TKG üyesi KADRİYE AİMANOVA'nın (soldan 3.) Cumhuriyet Bayramı kutlmalaraına ait farklı fotoğraflarına ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Bulundukları ülkelerde Cumhuriyet Bayramımızı kutlayan dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

alt

5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Bulgaristan'ın Burgaz kentinden  katılan METİN MUSTAFA 5  Eylül 2006 arihinde,  5. TKG programı kapsamında düzenlenen Anıtkabir ziyaretinden sonra  verilen "Ziyaret Serifikası"nı 8 yıl sonra  facebook sayfasında  yayınlamıştır.

alt 

TKG Ailesine ve Cumhuriyet dostlarına ulaşan bu anlamlı selamlama için 5. TKG üyesi MUSTAFA METİN arkadaşımıza teşekkür ederiz.