alt

13. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Sırbistan Sancak Novipazar şehrinden katılan  ENES T. MELİÇ (solda)  ve RESAD COSOSVİÇ (sağda) İtalya'da birlikte tatil yaptı.

TOBB tarafından düzenlenen 13. TKG programına Sırbistan'ın Sancak bölgesinden  Novipazar (Yeni Pazar) kentinden  katılan ENES T. MELİÇ ve RESAD COSOSVİÇ ortak bir arkadaşları ile birlikte 10-12 Ekim 2014 tarihlerinde İtalya'ya  giderek, Verona, Venedik, Padova kentlerini ziyaret ettiler. 

13. TKG üyesi ENES T.  MELİC ,  gıda sektöründe çalışan tatlı, börek, mantı vb unlu mamuller üreten ve pazarlayan  şirket sahibidir. 

13. TKG programına Novi Pazar'dan katılan RESAD COSOVİÇ mobilya aksesuarları ticareti yapan şirket sahibidir.  

13. TKG programı katılımcısı RESAD COSOSVİÇ arkadaşımızın facebook sayfasında yayınlanmakta olan İtalya gezisine ait fotoğraflara  bu linkten ulaşmak mümkündür.

13. TKG Programına Sırbistan Sancak'dan katılan ENES T. MELİÇ arkadaşımızın İtalya ziyaretine ait fotoğraflara ulaşmak için  facebook sayfasını ziyaret etmeniz önerilmektedir. 

alt

10. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Bulgaristan'dan katılan TİMUR HALİLOV (sağda) eşi ve oğlu ile Orta Avrupa ülkelerini  ziyaret etti. Almanya, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg'u kapsayan gezi programında, Almanya'da Münih ve Berlin kentinde tarihi yerleri gezerek, kenti yakından tanımaya çalıştılar. 

Belçika'nın başkenti Brüksel'in dış bölgesinde  bulunan  ATOMİUM'u ziyaret den TİMUR HALİOV ve ailesi Belçika'nın  ünlü simgesi ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadı.

Belçika'da ayrıca Bruge ve  Anverp kentlerini de ziyaret eden HALİLOV ailesi mutlu ve neşeli bir tatili paylaştılar. 

Belçikan'nın kanalları ile ünlü venedik benzeri zengin turistik şehri Brugge gezisinden memnun kalan 10. TKG üyesi TİMUR HALİLOV şehir meydanının Ortaçağ'dan bu yana hiç bozulmadan korunmuş olmasını takdirle karşıladı.

10. TKG programına Bulgaristan'dan katılan  ve halen Türk Bulgar Ticaret ve Sanayi Odasında  Executive Director olarak görev yapan TİMUR HALİLOV'un Avrupa ülkeleri  ziyaretine ait fotoğraflara bu linkten  ulaşmak mümkündür. 

alt

16. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Kosova'dan katılan yapımcı, yönetmen BERKANT CURİ  (sağda) Kurban Bayramı tatilinden yararlanarak İsveç'te yaşayan aile üyelerini ve arkadaşlarıını ziyaret etti.

16. TKG üyesi BERKANT CURİ, İsveç'te çalışan  ve krsal kesimde yaşayan ağabeyi ile hasret giderdi ve arkadaşları ile görüştü. Bozulmamış doğal ortamlarda gezme ve dinlenme şansı bulan BERKANT CURİ, yoğun iş yaşamına dönmeden önce enerji depoladı.

Müzik programları yapımcısı olarak çalışan, kültür ve sanat projeleri geliştiren 16. TKG programı katılımcısı BERKANT CURİ'nin (sağda) İsveç ziyaretine ilişkin farklı fotoğraflara erişmek  için  bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.