alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Makedonya'dan katılan BÜNYAMİN YAŞAR (sol başta) ve SABİT UMER (sağ başta) Ankara Ticaret Odasındaki ikili iş görüşmelerinde Ankaralı üreticilerle yeni bağlantılar kurdu.  

7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında düzenlenen Oda ziyaretleri şu şekilde gerçekleşmiştir: 

Ankara Ticaret Odası : Konuk girişimciler 23 Ekim 2007 Salı günü ATO’da yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanmıştır. Oda salonlarında düzenlenen ikili iş görüşmelerine ilgili sektörlerden yeterli düzeyde katılım sağlanmıştır.

Ankara Sanayi Odası : Programın süresinin kısaltılmış olması nedeniyle Ankara Sanayi Odası ve Sincan Organize Sanayi Bölgesi uzmanları Oda ve OSB  faaliyetlerini anlatmak üzere 24 Ekim 2007 Çarşamba günü TOBB merkezinde düzenlenen bir toplantıya davet edilmiştir.

alt

17. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Makedonya'dan katılan BÜNYAMİN YAŞAR (ortada) İstanbulu işadamları ile ypğun iş görüşmeleri yaptı.

İstanbul Ticaret Odası : Konuk işadamları 26 Ekim 2007 Cuma günü İTO’da Yönetim Kurulu Üyesi tarafından karşılanmıştır. Tanışma toplantısının ardından oda salonlarında ikili iş görüşmeleri düzenlenmiştir. Her iki taraf da bu görüşmelerin yararlı olduğunu ifade etmiştir.

Konuk heyete İstanbul Ticaret Odası tarafından öğle yemeği ikram edilmiştir.

İstanbul Sanayi Odası:  Konuk katılımcıları 26 Ekim 2007 Cuma  günü İSO Meclis salonunda Genel Sekreter Yardımcısı Haktan AKIN  ve ilgili meslek komitelerinin başkan ve yöneticileri karşılamıştır.

Katılımcıların doğrudan kendi meslekleriyle ilgili komitelerin yöneticileri ile ikili iş görüşmeleri yapmaları mümkün olmuştur.