7. Türkçe konuşan Girişimciler Programıa Katılan Konuklar Türk İşbiriği ve Kalkına İdaresi TİKA Başkanlığınız Ziyaret Etti

alt

7. TKG heyeti TİKA Binası önünde grup fotografı için sıralandı. Önde oturan grup arasaında, Programa  Kosova'dan katılan ERGİN ZURNACI  (soldan 3.)  ayakta ilk sırada ise, Azerbaycan'dan ŞAMİL HUBYAROV  (sağdan 5.)  + 7. TKG heyet başkanı Bulgaristan'dan  Recep Recebov SALİEV (sağdan 6.) ve Azerbaycan'dan CAVİD SADİGOV (sağdan 7.) 

23 Ekim 2007 Salı günü sabah sattlerinde gerçekleşen TİKA (Türk İşbiriği Kalkınma İdaresi Başkanlığı) ziyaretinde konuk heyeti TİKA Başkan Yardımcısı Musa KULAKLIKAYA  kabul etmiştir.

Konuk işadamlarına TİKA’nın tanıtımı ve bölge ülkelerindeki faaliyetleri hakkında bilgiler  Musa  KULAKLIKAYA tarafından verilmiştir.

alt

7. TKG Programına Makedonya'dan katılan BÜNYAMİN YAŞAR (solda)  ve SABİT UMER (sağda) TİKA Başkan Yardımcısı MUSA KULAKLIKAYA hatıra sokağında

alt

TİKA yönetimi konuklara ikramda bulunmuştur. Ukrayna, Kırım, Özbekistan, Makedonya ve Irak temsilcileri TİKA tarafından konukların onuruna düzenlenen  çalışma kokteylinde birarada.

alt

Konuk girişimcilere; TİKA tarafından hazırlanan Avrasya ve Balkanlar haritaları, bölge ülkelerindekTİKA  faaliyetlerini gösteren yayınlar, broşürler ve dergiler  hediye edildi.

Konuklar TİKA tarafından programa  verilen destek nedeniyle teeşkkürlerini beliettiler. Kendilerine gösterilen ilgiden  memnun kaldılar ve TİKA'nın bölge ülkeelrindeki faaliyetlerinden çok etkilendiler.