alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciler programı heyet başkanı Bulgaristan'dan Recep Recebov SALİEV (soldan 3.) Azerbaycan'dan CAVİD SADİGOV  (sağdan 2.) Anıtkabir merdivenlerinde grup fotoğrafında.

TOBB tarafından düzenlenen 7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına kataılan konuk girişimciler 20 Ekim 2007 Cumartesi günü sabah saatlerinde ANITKABİR’i  ziyaret ederek, çelenk koyma töreninin icra etmiş ve Anıtkabir Müzesini ziaret etmiştir.

alt

Anıtkabir ziyaretinin ardından  Atataürk Orman Çiftiliği arazisinde bulunan Devlet Mezarlığı ve Atatürk Evi de ziyaret edilmiştir.

alt

7. TKG Üyesi Azerbaycan'dan CAVİD SADIGOV (sol başta) ve Rusya'dan katılan Azerbaycan kökenli Avukat NazımAGAZADE (soldan 2.) Anıtkabir ziyaretinde duygulu anlar yaşadı.

alt

7. TKG heyeti ANITKABİR'de ti borusu eşliğinde saygı duruşunda bulundu.

alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Bulgaristan'dan kataılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen  RECEP RECEBOV SALİEV  dönem arkadaşları adına ANITKABİR Şeref Defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

alt

-7. TKG Heyetinin ANITKABİR Şeref Defterindeki 20 Ekim 2007 tarihli özel sayfası-

Konukların özellikle resmi randevulu Anıtkabir ziyareti ve mozoleye çelenk koyma törenlerinden çok etkilendiklerini, bu ziyaretin ardından  Komutanlık tarafından kendilerine verilen  "Ziyaretçi Belgesi"ni çok önemsediklerini özellikle belirtmek gerekir.

Konuklarımız  Anıtkabir müzesindeki Çanakkale Savaşı ve Sakarya savaşlarına ait 3 boyutlu canlandırmalı sergilemeden çok etkilenmişlerdir.