7. TKG Programına KKTC'den katılan Muhit İNCE , Yeni Ürünleri ve Son Teknolojileri Yakından Takip Etmektedir.  

alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciler programına KKTC'den katılan MUHİT İNCE (sağ başta) , 6-9 Mayıs 2014 tarihleri arasında Amsterdam RAI Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen  Uluslarası Temizlik Endüstrisi fuarına  katıldı.

7 Mayıs 2014 Perşembe günü açılan fuara distribütörlüünü yaptığı Alma Karcher firmasını davetlisi olarak katılan  MUHİT İNCE,   Türkiye, Almanya ve Uzak Doğu ülkelerinden endüstriyel soğutma grupları ile market dolapları, beyaz eşya, profesyonel temizlik ekipmanları, fırın-ocak grupları  ithalatı yapan aile şirketi İnce Elektronik'in Direktörü olarak görev yapmakadır.  

Fuar alanında temizlik endüstrisi malzemeleri,temizlik ve bakım ürünleri ile temizlik makinaları üreticlerinin firma tanıtım standları yer almıştır. Tüm dünyadan  temizlik sektöründe çalışan  ve bu malzeme ve makinelerin tanıtımını ve  ticaretini yapmakta olan şirket temsilcileri fuarı ziyaret etmek ve son teknoloji ürünleri  tanımak  için yoğun ilgi göstermiştir. 

alt

7. TKG Programı üyesi MUHİT İNCE  (sağdan 3.)   2013'de Berlin'de düzenlenen fuarda  yeni temizlik makinelerinin tanıtım programında firma yetkilileri ile görüştü.

MUHİT İNCE'nin  sahibi olduğu İNCE ELEKTRONİK  Uğur Soğutma, Ahmet Yar Soğutma, ESCO Fırın/Ocak Grupları, Karcher Profesyonel Temizlik Ekipmanları ve Honda Jeneratorlerinin KKTC'deki yetkili tek satış, bakım  ve servis  sağlayan firmasıdır.

MUHİT İNCE Kıbrıs Türk Ticaret Odası üyesidir. 

Yeni bağlantılar için çaba gösteren, yeni ufuklar arayışında olan arkadaşımıza başarılar diliyoruz.

alt

7. TKG grubu üyesi   MUHİT İNCE'nin (soldan 3.)  fuar ziyretlerine ilişkin fotoğraflarının bulunduğu  facebook sayfasına ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.