Türkçe Konuşan Girişimciler Programı Katılımcıları  2014 Yılı Nisan Mayıs Aylarında da Türkiye'de Tatil Yapmayı Tercih Etti

alt

8. TKG programına Almanya'dan katılan BORA ÖZETELCAN 11  Nisan 2014 tarihinden itibaren, Paskalya tatilinden de yararlanarak,  aile, akraba ziyaretleri gerçekleştirmek  ve tatilini geçirmek  amacıyla 2 hafta süreye İstanbul'daydı. 

8. TKG Üyesi Bora Öztelcan (sağda) İstanbul Erkek Lisesi mezunudur.  Bora Öztelcan'ın  İstanbul seyahatinin fotoğraflarına bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

9. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Almanya'dan katılan İSMAİL HAKKI YILDIZ  aslen Kayseri'nin Develi ilçesindedir.  Türkiye'de  Almanya'da ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde büyük inşaat projeleri üstlenmekte , müteahhitlik işleri yapmaktadır.

İzmir'in Selçuk ilçesinde Şirince Köyü civarında çiftlik sahibi olan  8. TKG grubu üyesi İsmial Hakkı YILDIZ  (soldan 2.) , 1 Mayıs tatilinden yararlanarak  İzmir bölgesini ziyaret etmiştir.  Efes Antik kenti, Şirince köyünü ziyaret etmiş, Mordoğan, Alaçatı, Urla, Çeşme ve İzmir'de dostları ile  buluştukta sonra 5 Mayıs 2014 Pazartesi günü Almanya'ya dönmüştür.   

9. TKG üyesi İsmail Hakkı YILDIZ,  tatilleri için İzmir Selçuk bölgesini tercih etmektedir. İsmail Hakkı YILDIZ'ın İzmir seyahatinin farklı fotoğraflarına ulaşmak için bu linki ziyaret etmeniz önerilmektedir.

alt

10. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Almanya'dan katılan SALİH KARATEPE, Almanya'daki şirketin  ve lokantaların yönetimini iş otayklarına bırakarak 2 ay kalmak üzere İzmir bölgesine geldi. Kayınbiraderinin makine üretim tesisi kurma çalışmalarına katkı veren Salih Karatepe, boş zamanlarında teknesi olan ve deniz seven dostları ile birlikte İzmir bölgesinde kıyıları tekne ile dolaşarak güzel bir tatil yapma fırsatını da değerlendirmektedir. İzmir kıyılarındaki marinalarda arkadaşları ile birlikte  hoş vakit geçiren  10. TKG üyemiz  tekneyi Seferihisar ve Kuşadası marinalarında demirlemeyi tercih etmektedir. 

10. TKG üyesi Salih Karatepe Seferihisar Sığacık Teos koyunda teknede  uygulamalı kaptanlık derslerine  başladı. Salih Karatepe'nin İzmir tatili anılarının farklı fotoğraflarına bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

11. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına ikiz kardeşi Dr. Necdet DOĞAN ile birlikte Almanya'dan katılan Dr. Nejat  DOĞAN,  Antalya Belek'de düzenlenen 19. Ulusal Cerrarhi Kongresi katılımcısı bir cerrah  arkadaşı ile birlkte Antalya'ta geldi. 12-14 Nisan 2014 tarihleri arasında Belek Rixos Sungate Otelde konaklayan  Necdet Doğan mevsim koşullarının da uygun olması sayesinde  belek2de dinlenme ve çevreyi gezip görme fırsatını değerlendirdi.

10. TKG  üyesi Nejat Doğan her yıl  bu mevsimde Antalya Belek'de  kongre tatili yapmaktadır. Nejat Doğan'ın Antalya tatilinin fotoğraflarına ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekemektedir.

  alt

13. TKG programına Almanya'dan katılan EKREM ECE  iki  günlük iş gezisi için 5-6 Mayıs 2014 tarihlerinde  İzmir'e gelince, kısa bir tatil yapmak ve dostlarla buluşmak için İzmir'i şirin ilçesi Gümüldür'ü de ziyaret etti. 

Aslen Mardin Kızıltepe'li olan 13. TKG Üyesi Ekrem Ece İzmir Gümüldür sahillerinde kısa süreli de olsa dinlenme fırsatı buldu. Ekrem ECE'nin İzmir gezisinin fotoğraflarına bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Almanya'dan katılan YÜKSEL SARAR  (solda) 21-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya'nın  Alanya bölgesinde bir grup arkadaşı ile birlikte tatil yaptı. Alanya'da Adelya Otelde arkadaşları ile birlkte konaklayan Yüksel Sarar çevreyi gezip tanımayı ve laışveriş yamayı ihmal etmedi.  Alanya'nın yeni gelişen oteller bölgesi Avsallar beldesinde  dağ yollarında  motor traking de yapan  14. TKG üyesi eğlenceli bir tatil geçirerek Almanya'ya döndü.  

Aslen Ordu ilinden olan 14. TKG üyesi  Yüksel Sarar'a grup arkadaşları ve dostları  "Dayı" diye hitap etmektedir. Yüksel SARAR'ın Alanya tatilinin renkli ve eğlenceli fotoğraflarına bu linki ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.