KOSOVA'DAN 2. TKG GRUBU ÜYESİ  BERZAT MORİNA iSTANBUL TARIM MAKİNELERİ FUARINDA FİRMALARLA  GÖRÜŞMELER YAPTI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Kosova'dan katılan BERZAT MORİNA,  22-25 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlenen TÜYAP  Avrasya Tarım 2014 - 8. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarına katılmak üzere İstanbul'a geldi.

alt

BERZAT MORİNA  fuar alanında tarım makineleri üreticileri ile görüştü.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, ve TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Derneği işbirliği ile hazırlanan Avrasya Tarım 2014 - 8. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı, T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri desteği ile 22- 25 Ocak 2014 tarihleri arasında, 350’ye yakın Firma ve Firma Temsilciliğinin katılımı ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da düzenlenmiştir.

2. TKG Programına Kosova'dan katılan BERZAT MORİNA inşaat malzemesi üretimi ve ticareti alanında çalışmakatadır  ve RİZAM Holdingin sahibi ve yöneticisidir.

alt

Fuara katılmak üzere İstanbul' a gelen BERZAT MORİNA, fuar saatleri dışında İstanbul'un sevdiği köşelerine de kısa ziyaretler  gerçekleştirdi. 

İstiklal caddesinde yürüyen ve İstanbul Bogazı kıyısında çay içen BERZAT MORİNA  Kosova'ya  anılarını tazelemiş olarak döndü.

alt

İstiklal Caddesinde (Beyoğlu) gece yürüyüşünde 2. TKG üyesi  Kosova Prizren'den  BERZAT MORİNA (solda)  arkdaşı ile birlikte mutlu bir akşamı paylaştı.

2.TKG programı katılımcısı BERZAT MAORİNA'nın İstanbul fuar ziyaretine ait  FARKLI fotoğraflara arkdaşımızın facebook sayfaının linkini ziyarete ederek ulaşmak mümkündür.

alt

2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Kosova'dan katılan BERZAT MORİNA (solda) kış güneşini sahilde çay içerek değerlendirdi.