2. TKG PROGRAMI ÜYELERİ TÜRKİYE İLE TİCARET YAPMANIN KOŞULLARINI  UZMANLARDAN DİNLEDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 2. Türkçe konuşan Girişimciler Programına katılan yirmidört konuk için, Ankara2da bulundukları ilk hafta  çeşitli kurum tanıtımları yapılmıştır. Bu kapsamda  uzmanlar tarafındna ticarete ve  iş yapmaya yönelik sunumlar yapılmıştır.

21 Eylül  2005 Çarşamba günü  İGEME (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi)’nin tanıtımı Daire Başkanı Levent ÇAMLIBEL tarafından yapılmış, konuk girişimcilere Türkiye ile ticaret yapma fırsatları hakkında bilgi verilmiş ve ihracata yönelik çalışan sektörlerin tanıtımı yapılmıştır.  

alt

İGEME Daire Başkanı LEVENT ÇAMLIBEL (soldan 4. ve EBRU GÜRSOY (soldan 3.) sunumlarını TOBB Yönetim kururlu salonlarında gerçekleştirdi.

İGEME uzmanlarından    Ebru GÜRSOY ise "İş Yönetimi "konusunda üç saatlik bir sunum yapmıştır.  Konukların da interaktif olarak katkıd abulundukları bu çalışma çok yararlı olmuştur. Konuklar İş Yönetimi dersi ile çok ilgilenmiş ve Ebru GÜRSOY'a çeşitli sorular yöneltmiştir. 

alt

İGEME yetkilileri tarafından konuklara  Türkiye'nin ihracatında öne çıkan sektörleri ve firmları  tanıtan broşür ve CD'ler hediye edilmiştir.