2. TKG HEYETİ ANITKABİR ZİYARETİNDE   DUYGULU ANLAR YAŞADI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi tarafından düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında 18 Eylül-01 Ekim 2005  tarihlerinde ülkemize gelen konuk girişimciler 24 Eylül 2005 Cumartesi günü, "Türk Asıılı Girşimciler" yazılı bir kuredele taşıyan çelenk ile Anıtkabir'i ziyaret derek Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulundu.

alt

8. TKG heyeti Anıtkabir resmi töreninin ardından aile fotoğrafı için merdivenlerde yerini aldı.

alt

Kosova'dan DAVER KAZAZ (solda) heyet başkanı Bulgaristan'dan SEVGİNAR SERBEST (ortada) ve Bulgaristan'dan  AZİZ İLAZ SADULA (sağda) Anıtkabir merdivenlerine anı fotoğrafında buluştu.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Nevşehir ve Kayseri illerinde düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimcilr programında heyet başkanlığı görevini üstlenen SEVGİNAR SERBEST  (ön sırada, ortada)  Anıtkabir ziyaretinde heyecanlı anlar yaşadı.

alt

2. TKG grubu heyet başkanı Bulgaristan'dan SEVGİNAR SERBEST Anıtkabir Şeref Defterine tüm katılımcılar adına bağlılık ve saygı içerikli bir mesaj yazdı.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan konuk girişimciler ANITKABİR'de duygulu anlar paylaştılar. 

alt

Resmi törenin ardından, konuklar Anıtkabir Müzesini gezerek, görevlilerden bilgi aldı.

Müze mağazasındaki hatıra eşyalara yogun ilgi gösteren konuklar Anıtkabir'den yakalarında Atatürk rozetleriyle ayrıldı.

alt

Anıtkabir Şeref Defterinde 2. TKG heyetine ait sayfa halen ziyareçi kiosklarından izlenebilmektedir.

alt

Makedonya'da CEHDİ ŞEH (sağda)  ve Romanya'dan MELEK AMET (solda)  2. TKG heyetinin çelengi ile Atatürk'ün mazolesinde saygı duruşunda.