2. TKG PROGRAMI KATILIMCILARI ONURUNA ANKARA'DA DEDEMAN OTELDE GALA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından18 Eylül-01 Ekim 2005  tarihleri arasında düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kaspamında ülkemize gelen konukları onuruna 19 Eylül 2005 Pazartesi günü akşamı Dedeman Otelinde "Hoşgeldinzi Kokteyli" ve "Gala Yemegi" düzenlendi

alt

Devlet Bakanı Danışmanı SAİT YUSUF (sol başta)  "Hoşgeldiniz Kokteyli"nde Balkan ülkelerinden gelen konuklarla  yakından ilgilendi. Makedonya temsilcileri CEHDİ ŞEH  (soldan 2.)  ve RIZA  SEYRANİ (sağ başta).

TOBB Genel Sekreter Yardımcısı İSKENDER ELVERDİ  (soldan 3.) dala yemeğie katılan kamu temsilcilerini karşıladı ve konuklara ev sahipliği yaptı. 

alt

-Irak heyeti Hoşgeldiniz Kokteylinde- 

TOBB’un konuğu olan Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında düzenlenen gala yemeğine katılan iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve bürokrasi temsilcileri yabancı konuklarla yakından ilgilendiler.

alt

Romanya temsilcisi MELEK AMET (sol başta) ve Bulşgaristan delegesi SEVGİNAR NAZIM (sağdan2.)  Gala Yemeğinde Romanya-Bulgaristan ülke masasında Ankaralı bürokratlarla  dostluk ortamı geliştirdi.

.alt

Musul Başkonsolosluğu görevine henüz atanmış olan  HÜSEYİN AVNİ BOTSALI  Gala Yemeğinde Irak masasında katılımcılarla son gelişmeleri değerlendirdi.  

alt

Romanya'dan MELEK AMET (ön sırada soldan 2.) ve REŞİT TANER (arka srada solda) ile Kosova'dan HALİL LİKA (sağ başta) Dedeman Otelde konuk girişimciler onuruna düzenlenen Gala Yemeği öncesinde verilen Hoşgeldiniz Kokteylinde kamu temsilcileri ile tanıştılar. 

Konuk heyet üyeleri, başta Dışişleri Bakanlığı'nı yetkilileri olmak üzere, Yurtdışı Türklerden sorumlu Devlet Bakanlığının temsilcileri, Dış Ticaret Müsteşarlığı, İGEME, KOSGEB ve TİKA yöneticileri ile ülke masasaları esasında biraraya geldiler.

alt

TOBB Genel Sekreter Yardımcısı İSKENDER ELVERDİ  (sağdan 2.) Makedonya masasına ev sahipliği yaptı. 

alt

TOBB Eğitim Müdürü  SEMRA SEVÜK  (sağda) Gala yemeğinde Kosova ve Irak'tan gelen konuklarla ilgilendi.