2. TKG PROGRAMI KATILIMCILARI GİRİŞİMCİLİK DERSİNİN TEKRARINI İSTEDİLER  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 18 Eylül-1 Ekim 2005 tarihleri arasında Ankara, Nevşehir ve Kayseri illerinde düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına  beş Balkan ülkesi ve Irak'dan toplam yirmidört  kiş katılımıştır.

Konuk girişimciler için hazırlaman Program kapsamında, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan AKTAŞ tarafından  'Girişimcilik Nedir?'  başlıklı  bir sunum yapılmıştır. 

alt

2. TKG heyeti üyeleri Ramazan AKTAŞ ile hatıra fotoğrafı çektirmekten  çok memnun oldular. 

19 Eylül 2005 Pazartesi günü TOBB salonund agerçekleşen "Girişimcilik Nedir" dersi konuklar tarafından çok beğenilmiş ve Ramazan AKTAŞ Hoca'nın kendilerine  bir sunum daha yapmasını talep etmişlerdir.

Prof. Dr. Ramazan AKTAŞ, 21 Eylül 205 Çarşamba günü konuk girişimciler için interaktif katılımlı bir sunum daha gerçekleştirmiştir. Dersten sonra da Ramazan AKtaş'ın çevresinde çember oluşturan  konuklar , Ramazan AKTAŞ'ın kendi ülkelerinde de konuk konuşmacı olarak "Girişimcilik" konusunda sunum yapması için talepte bulundular.

alt

Irak grubu Ramazan AKTAŞ'a derslerden sonra teşekkür ederek, bir hatıra plaketi sundu.

Yukarıdaki fotoğrafta  Yunanistan Batı Trakya'dan Mustafa HAKKI (sol başta)  Kosova'dan Halil LİKA (soldan 2.) ve Kalterina SHABANİ (arka sırada, soldan 2.) Irak'dan Muhammed Suphi ÇALI (soldan 3.) , Nejded M. Habib RAOUF (sağdan 2.) ve Salim Suphi DEMİRCİ (sağ başta) plaket takdim töreninde bir arada. 

alt

Makedonya temsilcileri CEHDİ ŞEH  (sol başta) ve RIZA SEYRANİ (soldan 2.) Ramazan Hoca'ya işlemeli tabak sundu. Fotoğraftaki Irak temdilcileri SALİM SUPHİ DEMİRCİ (sağdan 2.)  ve  MUHAMMED AHMETSARIKAHYA (sağ başta) 

alt

Prof. Dr. Ramazan AKTAŞ Girişimcilik Dersine konuk girişimcilerin aktif katılimını sağlayarak başarılı bir sunum tekniği gerçekleştirmektedir.