TÜRKMEN  İŞADAMLARI HEYETİ KAYSERİ MOBİLYA FUARINA DAVET EDİLDİ  

Irak Türkmen İşadamları Derneği üyesi kırküç işadamı, Musul Ticaret Müşavirliği'nin daveti ile 24-25 Nisan  2013 tarihlerinde Kayseri'de düzenlenen Mobilya Fuarına  katılımış ve başarılı görüşmeler yapmıştır. 

Türkmen işadamları heyeti Erciyes Dağı'nı ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

alt

TKG grubunun dört değerli üyesi 12. TKG grubu üyesi HALİT MEKNECİ (soldan 3.) ,  9. TKG programı üyesi HALİT MAYAS (sağdan 4.) ,  ve 15. TKG programı üyesi  ESAM VENDAVİ  (sağdan 3.) ve 16. TKG üyesi MUHAMAD N.JAFAR 8sağdan 2.) Kayseri ziyaretine katılmış ve yaptıkları görüşme ve ziyaretlerde  verimli sonuçlar ede etmiştir.

alt

14. TKG programı katılımcısı MOHAMMED  KASAP ve Kerkük Türkmen işadamları heyeti Kayseri'de etkin görüşmeler yaptı.

alt

9. TKG programı katılımcısı KHALİD MAYAS Kayseri'de firma ziyaretleri ve verimli iş görüşmeleri yaptı.

alt

Kerkük Türkmen işadamları heyeti  Kayseri fuar ziyaretinden ve firma gezilerinde yararlı bağlantılar kurdu.

Musul Ticaret Ateşesi Mehmet ARGÜÇ'ün katklılarıyla gerçekleşen fuar ziyaretinden Türkmen işadamları çok yararlanmış ve  çeşitli iş bağantıları yapmışlardır.

alt

17. TKG üyesi YASHAR JASIM ABED MOHAMED  (arka sırada; sağdan 3.) ve   Iraklı konuklar Kayseri'de önemli mekanları gezme ve alışveriş yapma fırsatını da değerlendirdi.

alt

9. TKG üyesi KHALİD MAYAS (soldan 2.) ve arkadaşları Kayseri'nin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etme fırsatını değerledirdi ve gezi sırasında neşeli  anlar paylaştı