TÜRKMEN İŞADAMLARI  GÖREVE YENİ ATANAN T.C. MUSUL  BAŞKONSOLOSUNU ZİYARET ETTİ
 
Irak Türkmen İşadamları Derneği yöneticilerinden ve üyelerinden oluşan bir heyet 29 Temmuz 2013 tarihinde T.C. Musul Başkonsolosluğu'nu ziyaret etti.
alt
 
Kerkük heyeti, Başkonsolosluk görevine yeni atanan ÖZTÜRK YILMAZ'ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılı olmasını  dileklerini ifade ettiler. Irak Türkmen İşadamları Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi sundu.
 
alt
 
TC. Musul Başkonsolosu Öztürk YILMAZ, işadamları heyetinin ziyaretinden  duyduğıu memnuniyeti ifade etmiş ve Türkmen İşadamları Derneğinin  Başkonsolosluk ile yakın ilişki içinde olmasının önemi üzerinde durmuştur.
 
alt
 
Musul, Başkonsolosunu ziyaret eden Türkmen İşadamları Dernek heyeti Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyelerinden oluşmaktadır. Dernek Başkanı ve 12. TKG Grubu Başkanı Suphi MUTAPÇI, 1. TKG Grubu üyesi Savaş SABUNCU , 9. TKG Grubu üyesi Halid MAYAS 12. TKG Grubu üyesi Halid MEKNECİ, 15. TKG Grubu üyeleri Mohammed M. TAHER ve İsam Abbas MUDRAB Türkmen İşadamları Derneğinin faaliyetlerini aktif olarak desteklemektedirler.
 
alt
 
Savaş Sabuncu (sol başta), Mohammed M. Taher (soldan 2.), Halid Mekneci (soldan 3.), Denek Başkanı Suphi Mutapçı (soldan 4.), İsam Abbas Mudrab (sağdan 3.), Başkonsolos ÖZTÜRK YILMAZ  (sağdan 2.) ve Halid Mayas (sağ başta)  hediye tadim töreninde duygulu anları paylaştılar.
 
alt
 
İşadamları heyetinin ziyaretinde Ticaret Ataşesi Mehmet ARGÜÇ  (sağ başta) ve Muavin Konsolso da hazır bulunmuş ve Dernek yöneticilerinin anlatıkları sorunları dinlemiş ve değerlendirmede bulunmuşlardır. 
 
alt
 
Musul Ticaret Ataşesi MEHMET ARGÜÇ  (soldan 3) ve  Başkonsolos ÖZTÜRK YILMAZ (sağdan 2.) Dernek yöneticileri ile hatıra fotoğrafında yer aldı.