TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMINA KATILAN 6. VE 9. GRUP ÜYELERİ İSTANBUL'DA HASRET GİDERDİLER

TOBB  Türkçe Konuşan  Girşimciler Programına  Azerbaycan, Irak ve ve Romanay'dan katılan girişimciler İstanbul'da biraraya geldiler.

Irak'tan 9. TKG Programı katılımcısı HALİD MAYAS,  Azerbaycan'dan dönem arkadaşı  PARVIZ BAKHSALIYEV ile İstanbul'da buluştu.  

Grup arkadaşları hasret giderdiler ve ortak anılarını gündeme getirdiler.

alt

Irak'dan HALİD  MAYAS (solda)  ve Azerbaycan'dan PARVIZ BAKHSALIYEV (sağda)

Bu buluşma'ya Azerbaycan'dan 6. TKG Programına katılan ELNUR JABBARLI'da eşlik etti.

alt

Azerbaycan'dan 6. TKG Programına katılan ELNUR JABBARLI (ortada)  birlikte mutlu anlar paylaştılar.

Aynı tarihlerde İstanbul'da bulunan 6. TKG Programına Romanya'dan katılan SELDA İSMAİL, Irak  ve Romanya arasında  bir ticari ilişki başlatmak üzere Irak'lı TKG üyeleri ile biraraya geldi.  

9. TKG Programı üyesi Halid Mayas ve 12. TKG Programı Grup Başkanı Suphi Mutapçı  ile  İstanbul'da görüşen Selda İsmail, Romanya ve Irak arasındaki ticarette yaşanan sorunlar üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Taraflar birlikte iş yapabilme koşullarını değerlendirdiler.

alt

Romanya'dan  6. TKG programı katılımcısı SELDA İSMAİL (sağdan 1.)  ve Irak'dan  9. TKG programı üyesi  HALİD MAYAS (sağdan 2.) ile 12. TKG programı heyet başkanı SUPHİ MUTAPÇI (soldan 1.) İstanbul'da buluşup, pazar koşullarını değerlendirdiler.

alt

SELDA İSMAİL (solda) ve HALİD MAYAS (sağda) TKG Ailesi üyesi olarak karşılıklı armağanlarla arkadaşlıklarını geliştirdler.