CAVİD SADIGOV  VE AİLESİ İLE HEYBELİADA'DA GÜZEL BİR GÜN 

 7. Türkçe Konuşan Giirşimciler programına Grubunun Azerbaycan'dan katılan dönem sözcüsü CAVİD SADİGOV,  20 Haziran 2010 Pazar günü eşi ve çocuklaraı ile birlikte  Heybeliada'yı ziyaret etti.

alt

7. TKG programı üyesi CAVİD SADIGOV (sağ başta) , eşi, oğlu ve kızı ile birlİkte geldiği Heybeliada'da  İnönü Müzesini ziyaret etmiştir.

Ada sahilinde ve sokaklarında  ailesi ile birlikte yürüyüş yaparak Heybeliadanın güzelliklerini yakından gözlemleme fırsatı bulan CAVİD SADİGOV çocuklarını önerisini kabul ederek, Sadıkbey Plajında mola vermiştir.

alt

Aniden bastıran sagnak yağmur nedeniyle 7. TKg üyesi CAVİD SADİGOV (soldan 3.) ve ailesinin plaj ve deniz keyfi maalesef yarım kalmıştır.

TOBB 7. Türkçe Konuşan Girşimciler Programına Azerbaycan'dan katılan CAVİD SADIGOV ( programdan sonra İstanbul'da şirket kurmuş ve Azerbaycan, Türkmenistan, Ukraya ve Rusya'a bulunan  işlerini İstanbul'dan yönetmeye başlamıştır. 

alt

7. TKG üyesi CAVİD SADIGOV  (sağdan 2.)   ve ailesi Heybeliada iskelesinde.

CAVİD SADİGOV ailesinin Heybeliada ziyaretini dostlarından dinleyelim: 

20 Haziran 2010 Pazar günü Cavid SADİGOV, dünya güzeli hayat yoldaşı ve iki tatlı evladiyla Heybeliada'ya bizi  ziyarete geldi. Çocuklar denize girerken, akşam saatlerinde birden bire fırtına çıktı. Hersey birbirine karıştı. Plaj alt üst oldu. Agaçlar devrildi.  Yolda eve dogru koşarken dolu yağdı,  hepimiz ıslandık, çok komiktik.  Cavid Bey ıslanmasına  ragmen  bizim o perişan halimizi videoya  çekti. Gün sonunda yorgun ama neşeliydik.  Sag olsunlar, var olsunlar,  iyi ki sizlerle tanıştık ve dostluk geliştirdik."