TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMI KATILIMCILARI İSTANBUL'DA  BULUŞTU

6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Moldova'dan katılan VALENTINA UZUN,  KKTC'den katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU,   7. Programa Azerbaycan'dan katılan CAVİD SADIGOV İstanbul'da biraraya geldi.

İş görüşmeleri nedeniyle İstanbul'da bulunan Türkçe Konuşan Girişimciler Programının farklı gruplarına katılımış olan üyeler,  14 Haziarn 2008 tarihinde İstanbul'da Taksim Meydanında buluştu. 

alt

Sagdan itibaren oturanlar, Moldova'dan Valentina UZUN + Tatiana CHİURCCİU + KKTC'den Ramazan GÜNDOĞDU + Azerbaycan'dan Cavit SADİGOV     

alt

KKTC'den Ramazan GÜNDOĞDU  ve  Azerbaycan'dan Cavid SADİGOV TKG Grubunun güçlenmesi için 2006 yılındna bu yana etkin çaba göstermektedirler.

alt

 

Türkçe Konuşan Girişimciler Programı  kapsamında stajyer olarak görev yapmış olan  Moldova'dan  TATİANA  CHİURCCİU' da Taksim Buluşması'na katılarak, 6. ve 7. grubu üyeleri ile tanıştı. 

alt

TATİANA CHİURCCİU (solda), Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Yüksek Lisans yaparken Türkçe Konuşan Girişimciler  Programının hazırlanması ve yürütülmesi çalışmalarına değerli katkılar yapmıştır. Örneğin  Program sonunda katılımcıların bir Değerlendirme Formu" doldurması  fikrini ortaya atmış ve bu formu hazırlamıştır.

4. programdan itibaren tüm gruplarda Tatiana CHİURCCİU  tarafından hazırlanmış olan DEĞERLENDİRME FORMU kullanılmaktadır.   Halen doktor eşi ile birlikte İstanbul'da yaşamakta ve bir Dış Ticaret Şirketinde çalışmaktadır.