2. TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMINA KATILAN KONUKLAR TOBB BAŞKANINA YEREL HEDİYELER SUNDU

18 Eylül-01 Ekim 2005 tarihleri arasında Ankara, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep ve Diyarbakır illerinde düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı’na Batı Trakya’dan 3 kişi, Kosova’dan 6 kişi, Makedonya’dan 3 kişi, Bulgaristan’dan 2 kişi, Romanya’dan 2 kişi ve Irak’dan 8 kişi olmak üzere toplam 24 katılımcı iştirak etmiştir.

alt

TOBB 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcılarının TOBB'un "Anılar Galerisi"nde sergilenmek üzere sundukları yerel ve otantik hediyelerin herbirinin fotoğrafı, hediyeyi veren konuğun adı ile birlikte bir katalog kitapta yayınlanmış bulunmaktadır. TOBB web sayfasında Yayınlar başlığı altında pdf formatındaki bu kitaba erişim mümkündür.

TOBB'un 61. Genel Kurulu hazırlık çalışmaları kapsamında yayınlanan "Hediyeler, Ödüller ve Taltifler" adlı kitapta 2. Grup üyelerinin TOBB'a getirdikleri hediyeler 21 Eylül 2005 tarihi ile kayıt edilmiştir.

Bu hediyeleri veren grup üyelerinin isimlerine ve hediyelerin fotoğraflarına ulaşmak isterseniz lütfen katalog kitabın 44-46 sayfalarını ziyaret ediniz.