21. TKG programına Türkmenistan'dan katılan Bahtyyar Shadyyev (sağda) dönem arkadaşı Murat Epli'nin (solda) resmi daveti ile Berlin'i ziyaret etti ve iş görüşmeleri yaptı.

21. TKG programına Almanya temsilcisi olarak katılan Murat Epli (solda) gıda sektöründe unlu mamuller üretimi yapan, ihracat ve ithalat konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. MÜSİAD Berlin Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı Bahtyyar Shadyyerv (sağda) Boğaziçi Üniversitesi  İşletme Fakültesi mezunudur.  Türkmenistan'da  lojistik konularında faaliyet gösteren, nakliye organizasyonları, ağır yüklerin projelendirilmesi  ve gümrük danışmanlığı konularında faaliyet gösteren şirkette üst düzey yöneticidir

Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu ve Orta Asya vb bölge ülkelerinde yaşayan ve Türkçe konuşan girişimcilere TOBB'un tanıtılması ve Türkiye ile ticari bağlarının güçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 28 Nisan-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul illerinde düzenlenen 21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na ona altı ülkeden Dışişleri Bakanlığı dış temsilcilikleri aracılığıyla belirlenen kırk yedi katılımcı iştirak etmiştir.