17. TKG programına Kazakistan'dan katılan Darkhan Bitimshinov sahibi  ve üst düzey yöneticisi olduğu Elcos şirketinin bahçesinde 1 Nisan 2022 tarihinde  düzenlediği yemekte çalışanları  ve onların aileleri ile birlikte Nevruz Bayramı'nı kutladı.


TOBB tarafından düzenlenen 17. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi Darkhan Bitimshinov   Almaty şehrinde yaşamaktadır. Elektrikli pano imalatı, standart olmayan metal ürünler imalatı yapan TMK  şirketi ile elektrik kontrol sistemleri üreten Elcos şirketinin  sahibi ve üst düzey yöneticisidir.  

20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi Mir Amir Hashemi Ranjabar  (solda) eşi ve oğlu ile biirlikte 21 Mart 2022 tarihinde Nevruz Bayramı'nı kutlarken whatsapp grubu üzerinden bu fotoğraf ile dönem arkadaşlarına özel selam gönderdi.

İran'dan 20. TKG programı üyesi Mir Amir Hashemi Ranjabar Tebriz şehrinde makine, üretim hatları ve çelik tesisleri yedek parçaları, haddehaneler, dökümhaneler, eritme makinaları, çelik rulo işleme, paslanmaz çelik, metal ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirket sahibidir.  Tahran Ticaret Odası üyesidir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 30 Eylül-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara, İstanbul, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ ve Kırklareli'nde düzenlenen 20. TKG programına   yirmi ülkeden kırksekiz iş insanı  katılmıştır.