TOBB tarafından düzenlenen 22. TKG programı heyet başkanı Bulgaristan'dan Gursel İngilizov  (sağdan 2.)  ve Moldova'dan Vladimir Rotari sağdan 3.)  eşleri ile birlikte dönem arkadaşları Elchin Babayev (sol başta) ve Naib Hasanov'u (soldan 2.) Bakü'de ziyaret etti.


Naib Hasanov (sol başta) ve Elchin Babayev (sağ başta) konuklarına Bakü'nün  tarihi bölgesini önemli anıtlarını tanıtmak amacıyla bir şşehir gezisi düzenlediler.  

Gürsel İngilizov (soldan 2.) ve Vladimir Rotari (sağdan 2.)  Bakü'nün merkezindeki tarihi Kız Kulesi'ni eşleriyle birlikte ziyaret etmekten memnun oldu. 

Elchin Babayev (sol başta) ve Naib Hasanov (soldan 2.) 22. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı dönem arkadaşları Vladimir Rotari (soldan 3.), Gürsel İngilizov (sağdan 3.) ve eşlerini Bakü'nün farklı mekanlarında  ağırlamaya özen gösterdiler. 

22. Türkçe  Konuşan Girişimciler Programı sırasında tanışan ve kısa sürede kalıcı bir dostluk geliştiren Vladimir Rotari (sıol başta), Gürsel İngilizov (soldan 2.), Naib Hasanov (sağdan 2.)  ve Elchin Babayev (sağ başta) Bakü buluşması sırasında, 22. TKG programı sırasında gündem gelen  "Türkiye'de şirket kurarak serada gül yetiştirme" projesini de yeniden gözden geçirdiler.

Gürsel İngilizov ayakkabı sektöründe faaliyet göstermektedir. Ingiliz Group LLC Firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Bulgaristan'da 2 fabrikanın yanı sıra  İzmir'deki fabrika ile toplam 3 fabrikada  ayakkabı, kalıp, taban astarı ve jurdan taban üretmektedir.

22. TKG programına Azerbaycan'dan katılan Elchin Babayev (sağda)  Baki Tekstil Fabrik firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Şirket, çorap, çamaşır ve iş giysileri imalatı yapılmaktadır. MUSİAD, ASK, MORSAL dernekleri üyesidir. 

Naib Hasanov Gavali Group Gıda Dış Tic. Ltd.şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Kuru-yemiş, kuru meyve ve şekerleme, çikolata sektöründe toptan ve perakende ticaret yapmaktadır.  Şirketin Bakü’de  ve Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te ikişer adet satış mağazası bulunmaktadır.

Vladimir Rotari Bizim Art firmasının sahibidir. Tarım sektmöründe faaliyet göstermekte ve serada üretim yapmaktadır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 17-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara, Isparta, Burdur, Antalya ve İstanbul'da düzenlenen 22. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na on dokuz ülkeden kırk dokuz katılımcı iştirak etmiştir.