TOBB 21. TKG programına Türkmenistan'dan katılan Bahtyyar Shadyyev (sağda) ve Agamammet Tachsaparov (solda) dönem arkadaşları Dadebay Kazakov'un (ortada) 50. yaşını kutlamak üzere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

21. TKG programına Türkmenistan'dan katılan Dadebay Kazakov (solda) lojstik konularında faaliyet gösteren, yolcu ve yük taşımacılığı, ambar ve ekipman kiralama işleri yapan, enerji (petrol, doğalgaz)  projelerinde danışmanlık hizmeti veren şirkette üst düzey yöneticidir.

21. TKG programı üyesi Agamammet Tachsaparov (sağda) inşaat malzemeleri, elektrik panoları, trafo ve çelik kapı ticareti yapan şirket sahibidir. Üniversite öğrenimini Türkiye'de yapmıştır.

21. TKG programı katılımcısı Bahtyyar Shadyyev (sağda) Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Türkmenistan'da lojistik konularında faaliyet gösteren, nakliye organizasyonları, ağır yüklerin projelendirilmesi ve gümrük danışmanlığı konularında faaliyet gösteren şirkette üst düzey yöneticidir.

Bizler de değerli üyemiz Dadebay Kazakov arkadaşımıızn 50. Ad Gününü kutluyor, esenlik  ve neşe dolu bir ömür diliyoruz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 28 Nisan-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul’da düzenlenen 21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı  düzenlenecek etkinlikleri kapsamaktadır.