TOBB tarafından düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Irak'tan katılan Cemal Garip Kasapoğlu (ayakta, ortada) arkadaşımızı  kaybetmiş olduğumuzu üzülerek öğrendik. 

Irak'tan Cemal Garip Kasapoğlu arkadaşımızın ailesine, yakınlarına  ve başta 2. TKG üyeleri olmak üzere TKG üyelerimize başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


2. TKG programı üyesi Cemal Garip Kasapoğlu (sağ başta) ve Irak heyeti karayolu ile Türkiye'ye ulaşınca Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kutbettin Arzu (soldan 4.) tarafından karşılanmış ve konuk edilmişti.


2. TKG programına Irak'ın Kerkük kentinde katılan Cemal Garip Kasapoğlu (en önde) Kapadokya Bölgesi ziyaretinde dönem arkadaşları ile neşeli anlar paylaşmıştı. 


2. TKG programı katılımcısı Cemal Garip Kasapoğlu (soldan 2.) Balkan ülkelerinden gelen dönem arkadaşları ile dostluk kurmuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 18 Eylül - 01 Ekim 2005 tarihleri arasında Ankara, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep ve Diyarbakır illerinde düzenlenen 2. TKG  programına Batı Trakya’dan 3 kişi, Kosova’dan 6 kişi, Makedonya’dan 3 kişi, Bulgaristan’dan 2 kişi, Romanya’dan 2 kişi ve Irak’dan 8 kişi olmak üzere toplam 24 katılımcı iştirak etmiştir.