TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 28 temmuz 2021 Çarşamba günü gerçekleşen Kazan ziyareti sırasında Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Tataristan'dan katılan TKG üyeleri ile  TOBB heyeti üyelerini tanıştırdı.

20. TKG programı üyesi Almaz Khaziev (soldan 4.) 21. TKG programı katılımcısı Elmira Erzanhova (soldan 8.), 15. TKG programı üyesi  Renat Viatkin (sağdan 7.) ve 14. TKG programı katılımcısı  Radik Sibgatullin (sağdan 5.) TOBB Başkanı ile yıllar sonra yeniden görüşme fırsatından çok memnun oldular. 


14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi Radik Sibgatulin hukuki, mali konularda ve hesapların denetiminde danışmanlık yapan  şirkette üst düzey yöneticidir15. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı Renat Viatkin Tatar Türk lisesi ve Hacettepe Bilgisayar Bilimleri bölümü mezunudur. Petrol ürünleri ve kimyasalları sektöründe faaliyette bulunan ve ihracat ile uğraşan şirkette yöneticidir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 20. TKG programına Tataristan temsilcisi olarak katılan Almaz Khaziev  İ.Ü. Uluslararası İlişkiler mezunudur. Sherbank’da yönetici olarak görev yapmaktadır. 


TOBB tarafından düzenlenen 21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Tataristan'dan katılan  Elmira Erzanhova (solda) emlakçılık, vergi danışmanlığı ve sigortacılık konularında faaliyet gösteren şirket sahibi ve üst düzey yöneticisidir. 

19-30 Mayıs 2012 tarihleri arasında Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerinde düzenlenen TOBB 14. TKG  programına 20 ülke ve 4 özerk bölgeden 45 katılımcı iştirak etmiştir.

12-23 Eylül 2012 tarihleri arasında Ankara, Gaziantep, Malatya ve İstanbul illerinde düzenlenen 15. TKG programına  22 ülke ve 4 özerk bölgeden 47 girişimci iştirak etmiştir.

30 Eylül-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çorlu ve Çerkezköy'de  düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Pogramı'na 20 ülkeden 48 iş insanı  katılmıştır.

28 Nisan-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul’da düzenlenen 21. TKG  programı’na 16 ülkeden 47 katılımcı iştirak etmiştir.​

TOBB  web sayfasında yayınlanan görüşme haberinin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir.