TOBB Başkanı M. Ri,fat Hisarcıklıoğlu 14 Mayıs 2021 Cuma günü gerçekleşen Kırgızistan ziyaretii sırasında Cumhurbaşkanı  Sadır Caparov  tarafındna kabul edildi.

Hisarcıklıoğlu kabulde gerçekleştirdiği konuşmada, Kırgızistan’ın geliştirilmesi için sanayi potansiyelin artırılması gerektiğini söyledi. Kırgızistan Sanayi Odasının faaliyetinde reformların yapılması gerektiğinin altını çizen Hisarcıklıoğlu, iş dünyası ile çalışma mekanizmasının iyileştirilmesinde tecrübe paylaşmaya hazır olduklarını dile getirdi. 

TOBB web sayfasında yayınlanmakta olan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, başkent Bişkek'te bulunduğu sırada, Kırgızistan’daki temasları kapsamında Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev ile de biraraya geldi.​

TOBB web sayfasında yayınlanmakta olan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kırgız Cumhuriyeti Kabine Başkanı Ulubek A. Maripov ile görüştü.

TOBB web sayfasında yayınlanmakta olan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir.

TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, T.C. Bişkek Büyükelçisi Ahmet Sadık Doğan’ı ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte gerçekleştirdiği Kırgızistan programı boyunca gösterdiği yakın ilgi ve heyeti konutunda kabul ettiği için Büyükelçi Doğan’a teşekkür etti.