TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kazan ziyareti sırasında Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Tataristan'dan katılan TKG üyeleri ile görüşmekten çok memnun oldu.

20. TKG programı üyesi Almaz Khaziev (sol başta), 21. TKG programı katılımcısı Elmira Erzanhova (soldan 4.), 15. TKG programı üyesi  Renat Viatkin (sağdan 2.) ve 14. TKG programı katılımcısı  Radik Sibgatullin (sağ başta) TOBB Başkanı ile yıllar sonra yeniden görüşme fırastı için teşekkür ettiler. 

TOBB  web sayfasında yayınlanan görüşme haberinin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu (sol başta) , Kazan Zirvesi 2021 kapsamında Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov (sağ başta) ile 28 Temmuz 2021Çarşamba günü başkent Kazan'da  bir araya geldi.

TOBB web sayfasında yayınlanan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara bu linkten ulaşılmaktadır.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu (ortada), Kazan’da düzenlenen Helal Expo 2021 kapsamında Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ve Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’un katıldığı konferansta Türk iş dünyasını temsilen bir konuşma gerçekleştirdi.​​


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rusya ve İslam ülkelerini buluşturan 12. Kazan Zirvesi’nde düzenlenen Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov‘un da katıldığı “Ticaret ve Sanayi Odalarının Ekosistemi, Dünyadaki Odaların Başarı Hikayeleri” oturumunda TOBB ve 365 Oda-Borsanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TOBB web sayfasında yayınlanan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu (ortada), Tataristan programı kapsamında 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü Kazan Devlet Üniversitesi’nde Rusça eğitimi gören TOBB ETÜ Uluslararası Girişimcilik Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi.​

TOBB web sayfasında yayınlanan haberin ayrıntılarına bu linkten ulaşmak mümkündür. 

M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’da Türk şirketlerinin standlarını ziyaret etti.​

TOBB web sayfasında yayınlanan haberin ayrınılarına ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir.