22. TKG Programı Heyet Başkanı Gürsel İngilizov sera yatırımı için arazi araştırmak üzere 22 Haziran 2021 Salı günü Manisa'nın Alaşehir ilçesini ziyaret etti. 

Gürsel İngilizov sera yatırımına ortak olacak iş insanları ile birlikte Alaşehir Belediye Başkanı ile görüşerek, uygun arazi tahsis edilmesi, sıcak su sağlanması konularında  bilgi aldı. 

22. TKG programı heyet başkanı Gürsel İngilizov (sağda) Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu (ortada) sera yatırımına uygun arazi bulunması konusunu detaylı olarak görüştü.

22. TKG programı heyet başkanı Gürsel İngilizov ayakkabı sektöründe faaliyet göstermektedir. Ingiliz Group LLC Firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Bulgaristan'da 2 fabrikanın yanı sıra İzmir'deki fabrika ile toplam  3 fabrikada  ayakkabı, kalıp, taban astarı ve jurdan taban üretmektedir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 17-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara, Isparta, Burdur, Antalya ve İstanbul'da düzenlenen 22. TKG programına on dokuz ülkeden kırk dokuz katılımcı iştirak etmiştir.