Irak’tan Selam Gönderen TKG Üyelerimize Teşekkürler


5. TKG programına Irak'ın Kerkük kentinden katılan AMJAD KAMAL TEWFEEK (solda) ile 1. TKG üyesi NURİ SALİHİ (sağda)  TKG Grubuna iyi yıllar diliyor ve selamlarını gönderiyor.

1. TKG programı katılımcısı NURİ SALİHİ  5.TKG üyesi AMJAD KAMAL TEWFEEK'in müzik stüdyosu ve satış mağazasını 15 Aralık 2018 Cumartesi günü iş yerinde ziyaret etti. 

TOBB tarafından 1-16 Eylül 2006 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen 5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Irak'ın Kerkük ilinden katılan  AMJAD (EMCET) KAMAL TEWFEEK,  inşaat, emlak ve yatırım konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası, Kerkük Türkmen İş Adamları Derneği ve Irak Yükleniciler Birliği üyesidir. 

5. TKG üyesi  AMJAD KAMAL TEWFEEK ayrıca, kardeşi ile birlikte  müzik stüdyosu işletmektedir. Bu stüdyoda  bir yandan diğer müzisyenler için kayıt hizmeti vermekte, diğer yandan  kendi  bestelini seslendirmektedir. TKG web sayfamızda bu konuda yayınlanan özel habere ulaşamak için bu inkin tıklanması yeterli olacaktır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği tarafından Ankara, Bursa, İstanbul ve Gaziantep'te düzenlenen 1. Türkçe Konuşan Girişimciler Program'na Irak'ın Kerkük şehrinden katılan NURİ SALİHİ devlet ihaleleri üzerinden genel ticaret ve inşaat müteahhitliği, hastane inşaatı ve  ekipman temini, jeneratör ve elektrik pano istasyonları satış ve uygulama işleri yapan şirket sahibidir. Bir süre önce turizm sektöründe faaliyet göstermek amacıyla yeni bir şirket kurarak, uçak bileti satışına başlamıştır.