Bulgaristan TKG Üyelerinin Türkiye Ziyaretlerinden Paylaşımlar


alt

19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanı ŞENER SABRİ (solda) ev tekstili üreticileri ile görüşmek üzere Denizli'de bulunduğu sırada,  karısı ve iş ortağı FATMEGÜL HÜSEYİN (sağda) ile birlikte 23 Haziran 2018 Cumartesi günü  Pamukkale'yi ziyaret ederek, travertenleri gezdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Polatlı, Kıcaeli, Gebze ve İstanbul'da düzenlenen 19. TKG programında  heyet başkanlığı görevini üstlenmiş olan ŞENER SABRİ Bulgaristan'ın  Haskovo şehrinde yaşamaktadır. Ev tekstili, sanayi tekstili, otel ve restoranlar için tekstil ürünleri, tekstil dokuları üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan Global Textile Group şirketinin sahibidir. Ayrıca antrepo sahibidir ve depoculuk, antrepoculuk hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaret yaparak başta tekstil olmak üzere çok sayıda ürün gruplarıyla yurt içinde ve yurt dışında alım satım yapmaktadır. 

alt

13. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Bulgaristan'dan kataılan  KADRİYE ALİMANOVA, kız arkadaşları ile birlikte 1 Haziran 2018 Cuma günü feribotla Bozcaada'ya gitti. 

Bozcaada'da neşeli bir hafta sonu  yaşyan KADİYE ALİMANOVA  ve arkaadaşları, Çanakkale Şehitliği'ni  ve Çanakkale Deniz Müzesi ziyaretlweri sırasında duygulu anlar paylaştı. 

TOBB tarafından Ankara, Kayseri ve İstanbul'da düzenlenen  13. TKG üyesi KADRİYE ALİMANOVA Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da ortakları ile birlikte kurduğu Yabancı Dil Merkezinde İngilizce Türkçe ve Bulgarca dillerinde eğitim vermektedir.

KADRİYE ALİMANOVA'nın Deniz Müzesi ziyaretine ait farklıı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.