Sıcak Güney Ülkelerini Ziyaret Eden TKG Üyelerine Selamlar


alt

Almanya'dan 14. TKG üyesi HASAN HÜSEYİN IŞKIRIK arkadaşları ve ailesi ile birlikte Kuzey Afrika'da bulunan FAS'ı ziyaret etti. Fas'ın önemli şehirlerini ziyaret eden grup, tarihi camileri ve  tursitik bölgelei gezerek, yakından görme fırsatlarını değerlendirdi.  

TOBB tarafından düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'nın Stutgart şehrinden katılan HASAN HÜSEYİN IŞKIRIK                    kalıp üretimi, plastik enjeksiyon, beyaz eşya, elektronik araba parçası ve makine parçaları üretimi ve montajı yapan şirket sahibidir.  Stuttgart (IHK) Sanayi Odası üyesidir. 

14. TKG üyesi HASAN HÜSEYİN IŞKIRIK'ın Fas gezisine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.

alt

11. TKG programına Rodos Adası temsilcisi olarak kataılan KENAN AŞÇIZADE Kuzey Afrika'da bulunan FAS'ı ziyaret ederek tarihi ve tursitik  bölgeleri yakından gördü ve bol bol fotoğraf çekti. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Yuansitan'ın Rodos Adası'nda katılan KENAN AŞÇIZADE  konut, iş merkezi, vb bina inşaatı yapan firma sahibidir. Ayrıca emlak sektöründe  alım-satım ve kiralama konularında faaliyet göstermektedir. 

11. TKG üyesi KENAN AŞÇIZADE'nin FAS gezisine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook safasını ziyaret ederek ulaşılmaktadır.

alt

11. TKG programına Afganistan'ın başkenti Kabil'den katılan SABRUDDIN ABDURAHMAN RAHMANİ, üstlenmiş olduğu yeni bir proje nedeniyle bir süreliğine Hindistan'ın başkenti  DELHİ kentinde bulunmaktadır.    

New - Delhi, Hindistan’ın başkenti ve üçüncü büyük şehridir. Burası aslında Old - Delhi (Delhi) ve New - Delhi olarak iki parçadan oluşmuştur. Old Delhi, 12. ve 19. yüzyıllarda Hindistan’da müslümanların hakim olduğu dönemde devlet merkeziydi. Old - Delhi’de bu döneme ait pekçok cami, medrese, kale ve anıtsal yapı bulunmaktadır. New - Delhi ise 1911 yılında İngiliz’ler tarafından inşa edilmiştir.

TOBB tarafından düzenlenen 11. TKg programına Afganistan'dan katılan SABRUDDIN ABDURAHMAN RAHMANİ, inşaat sektöründe taahhüt işleri yapan şirket sahibidir. Ayrıca fim yapımcısı olarak faaliyet göstermektedir.

alt

Türkmenistan'dan 8. TKG üyesi DOVRAN ABDYRASULOV bir fuar ve çalışma ziyareti kapsamında Tayland'a bulunduğu sırada turistik bölgeleri de gezerek, bu renkli ülkeyi yakından görme şansını değerlendirdi.

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişmciler programına Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'dan katılan DOVRAN  ABDYRASULOV,  inşaat malzemeleri alım satımı ile ilgilenen şirket sahibidir. 

8. TKG üyesi DOVRAN ABDYRASULOV'un Uzakdoğu ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasını ziyaret etmek gerekmektedir.