7. Gruptan Haberler-Heyet Üyelerinin Hediyeleri TOBB Müzesinde Sergileniyor


Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği (TOBB) tarafından düzenlenen 7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına  katılan konuk girişimciler  20 Ekim 2007 Cumartesi   günü TOBB  Başkanı  M. Rifat HİSRACAKLIOĞLU  ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraya geldi.

Renki anlara sahne olan tanışma  toplantısında 7. TKG programı kataılımcları TOBB Başkanına ülkelerini tanıtan  çeşitli yerel hediyeler sundu.

alt

7. TKG programına KKTC'den katılan MUHİT İNCE (sağdan 2.) ve ÖZGÜR ÇIRALI (sağ başta) TOBB Başkanına  Kıbrıs'a özgü   işlemeli bir tablo sundu. Adana Ticaret  Borsası Başkanı (sol başta) hediye töreninde hazır bulundu.

alt

7. TKG programına Moldova'dan katılan NİKOLAY COLİS ALEXANDR STOIANOGLO  ve İVAN COLTUCLU Moldova'nın ünlü şaraplarını TOBB Yönetim Kurulu Üyesine armağan etti.

alt

7. TKG programına Rusya'yı temsilen katılan MUKİM MAHKAMOV  (sağ başta) NAZIM AGAZADE (sağdan 2.) ve İLHAM   İBRAGİMOV (soldan 3.) TOBB'a hediyelerini sunarken 'Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. O günlerde Gaziantep Sanayi Odası Bşanı olan  NEJAT KOÇER (sağdan 4.)  halen milletvekili  olarak görev yapmakadır.

TOBB Başkanının 7. Türkçe Konuşan Girişimciler Grubu üyeleri ile tanışma toplantısında heyet üyeleri tarafından sunulan hediyeler  TOBB'un galeri- Müze alanlarında sergilenmektedir. 

alt

Azerbaycan temsilcileri CAVİD SADİGOV (sağ başta) ve RASHAD ASGARAOV (sağdan 2) TOBB Başkanına özel yapım  hareketli bir ahşap sepet hediye etti. TOBB BaşkanYardımcısı ve Ankara Ticaret  Borsası Başkanı FAİK YAVUZ  hediye törenine eşlik etti.

alt

7. TKG programına Kazakistan'dan katılan ELDAR KHİNİZOV (ortada) TOBB Başkanına katalog kitap armağan etti. 2013'te TOBB Başkan Yardımcısı ve İTO Yönetim Kurulu Başkanı görevlerinie seçilen İBRAHİM ÇAĞLAR (solda) hediye takdim töreninde hazır  bulundu.  

alt

7 TKG programına makedonya'da katılan SABİT UMER  (sağda)  ve BÜNYAMİN YAŞAR (sağ başta) TOBB Müzesi için getirdikleri armağanları TOBB Başkanına sundu.