7. Gruptan Haberler-Gala Yemegi Kamu Yöneticileri ile Tanışma Ortamı Sağladı


7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına katılan konuklar onuruna 22 Ekim 2007 Pazartesi akşamı Ankara Dedeman Oteli salonlarında "Hoşgeldiniz Kokteyli ve "Gala Yemeği" düzenledi.      

alt

Gala Yemeğinde  Kırgızistan'dan gelen katılımcılar; SHERİKBEK AKİMOV (ayakta, solsa)     TALAY ASYLBEKOV (ayakta sağda) Dışişleri Bakanlığı temsilcisi Büyüleçiye (ayakta, ortada)  Kırgız kalpağı sunarken prokol masasındaki konuklar  töreni ilgiye izledi.  

alt

7. TKG Programına Irak'tan katılan  NAWDAT SALİH KAHALİFA (ayakta, solda) Dışişleri bakanlığı tesilcisi  Büyükeçiye Kerkük'ten bir anı takdim etti. 

alt

7. TKG programı katılımcıları rehberleri İngilizce Öğretmeni DERYA  KAPKIN (sağdan 4.)  ve program satjyeri SİBEL SEL (sağdan 2.) ile Hoşgeldiniz Kokteylinde  konukları birlikte karşıladılar. 

alt

Ankara'da  Devlet kurumlarının temsilcileri 7. TKG heyeti için verilen Gala Yemeğine yoğun ilgi gösterdi ve konuklarla yakında ilgilendi. Yemek öncesi düzenlenen Hoşgeldiniz Kokteyli sırasında tanışma ve görüşme ortamı sağlandı.

alt

Azerbaycan'dan katılan konuklar  kamu temsilcileri ile tanışma ve görüşme ortamıdan memnun kaldı.

alt

Özbekistan ve Tacikistan temsilcileri kamu yöneticilerine ülkelerindeki iş yapa ortamı hakında bilgi verdi. 

alt

Dedeman oteli havuz başında, Azerbaycan, Kosova, Makedonya ve Ukrayna temsilcileri ile Gala yemeği gecesinde neşeli bir paylaşım

alt

7. TKG Programıı Gala Yemeğinde Irak ve İran'dan gelen katılımcılar  Dışişleri Bakanlığının bu bölgelerle ilgilenen temsilcileri  ile  görüşme fırsatı buldu.