Muhit İnce Kuzey Kıbrıs Genç İşadamları Derneği Başkanı Oldu


TOBB tarafından düzenlenen 7. TKG programına KKTC temsilcisi olarak katılan Muhit İnce 21 Ocak 2021 Perşembe günü yapılan Kuzey Kıbrıs GİAD Genel Kurul toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı görevine seçildi. 

Değerli arkadaşımız Muhit İnce'yi kutluyor, üstlenmiş olduğu görevinde başarılar diliyoruz. 

GİAD'ın facebook sayfasında yayınlanan footğraflı genel kurul haberine bu linkten ulaşılmaktadır.

Muhit İnce (soldan 4.) ve GİAD Yönetim Kurulu Üyeleri 30 Ocak 2021 tarihinde KKTC Başbakanı Ersan Saner'i (sağdan 4.) ziyaret ederek, pandemi döneminde ekonominin canlanması için alınması gereken önlemler konusundaki görüş ve önerilerini sundu.    

GİADF'ın Başbakan  ile görüşmesi KKTC basınında yer buldu. 

DT Kıbrıs Haber ve Kırıs Postası  haber siteleri ziyaret haberini yayınladılar.

7. TKG programı katılımcısı Muhit İnce Uğur, Mondial ve Karcher vb büyük markaların KKTC temsilcisi olan aile şirketi İnce Elektronik firmasında direktör olarak görev yapmaktadır. Ayrıca IQS Kıbrıs Sigara Bıraktırma Merkezi direktörü olarak görev yaparak sosyal sorumluk görevi üstlenmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu ve Orta Asya vb bölge ülkelerinde yaşayan ve Türkçe konuşan girişimcilere TOBB'un tanıtılması ve Türkiye ile ticari bağlarının güçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 18-30 Ekim 2007 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul illerinde 7.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı düzenlenmiştir.