Kazakistan’da Dönem Arkadaşları Buluşmaları Pandemi Döneminde Devam Ediyor


20. TKG programına Kazakistan'dan katılan Zhassulan (Casulan) Nurmakhambetov (solda) dönem arkadaşı Saule Tastanbekova'yı (sağda) zaman zaman ziyaret ederek, dostluklarını geliştirmeye özen göstermektedir.  

Pandemi döneminde başkent Astana'da (Nursultan) görüşen dönem arkadaşları ekonominin genel durumu hakkında genel  bir değerlendirme yaparak, ortak arkadaşlarını hatırlayarak, anılarından söz ettiler.  

20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi Saule Tastanbekova hukuk, tercüme, yatırım projeleri konularında danışmanlık hizmeti veren şirket sahibidir. Tük Dünyası ülkeleri arasında uluslararası hukukun gelişmesi ve avukatlık hizmetlerinde güç birliği kurulması için çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Çorlu ve Lüleburgaz'da düzenlenen 20. TKG programı üyesi Zhassulan (Casulan) Nurmakhambetov inşaat malzemeleri ticareti yapan, hukuk, organizasyon ve yatırım projeleri konusunda danışmanlık hizmeti veren şirket sahibidir.