Ana SayfaBaşarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

14. TKG Heyet Başkanı Remzi Kaplan Berlin'de Döner Büfeleri Zinciri Kurdu

14. TKG programında heyet başkanlığı görevini üstlenen REMZİ  KAPLAN (sağ başta) 12 Kasım 2018  tarihinde açılışını yaptığı üçüncü şube ile hızlı yemek sektöründe yeni bir marka, ZADDY'S by KAPLAN döner büfeleri zincirini kazandırdı. 

Devamını oku...

 

12. TKG Üyesi Süreyya İnal Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı Danışma Kuruluna Seçildi

12. TKG programına Almanya'dan katılan SÜREYYA İNAL Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı Orta Ölçekli ve Serbest Meslek Grubu  Danışma Kurulu Üyeliğine seçildi. 

Devamını oku...

 

Kırım'dan 12. TKG Üyesi Mukhamed Ali Sulaymanov Edebiyat Birincilik Ödülünü Kazandı

 

12. TKG programına Kırım Özerk Cumhuriyeti'nden katılan  MUKHAMED ALİ SULAYMANOV (sol başta) 100 yıl önce yaşamış olan ünlü düşünür Kırım Türkü, gazeteci, yazar ve eğitimci İSMAİL GASPIRALI'nın görüş ve önerilerini değerlendirdiği  ve "Kırım Türklerinin Milli  Ekonomisinin  Oluşturulması  ve 21. Yüzyıldaki İdeali ve Hedefleri" konusundaki görüşlerini paylaştığı deneme kitabı ile Uluslararası  Edebiyat ve Müzik Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada birincilik ödülünü kazandı.

Devamını oku...

 

Erinda Zhupani Arnavutluk-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Oldu

alt

10. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ERİNDA ZHUPANİ  29 Ocak 2018 Pazartesi günü Arnavutluk-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri olarak atandı.

Devamını oku...

 

18. TKG Üyesi Tina Kiev'de Türk Mutfağını Tanıtıyor

alt

TOBB tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Ukrayna'dan katılan TİNA Tİ - NATALIIA TYMKOVSKA başkent Kiev'deTürk iş ortağı ile birlikte 2017 Eylülünde ANZAR adlı bir Türk lokantası açarak, Türk Mutfağı'nı tanıtmaya başladı.

Devamını oku...

 
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  Sonraki 
  •  Son 

Sayfa 1 - 4

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...