Ana SayfaBaşarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Parviz Bakhsaliyev Bakü'de Lüks Mobilya Mağazası Açtı

9. TKG programına Azerbaycan'dan katılan PARVIZ BAKHSALIYEV (sağda) 12 Haziran 2019 Çarşamba günü başkent Bakü'de lüks segmentte "Demo Home" markasıyla yeni bir mobilya mağazası açtı. 

Devamını oku...

 

Remzi Kaplan'ın Döner Kralı Ünvanı Tescillendi

14. TKG programı heyet başkanı REMZİ KAPLAN'ın (solda) sahibi olduğu döner dükkanı Little Big City adlı Berlin'in minyatür müze şehrinde  yer aldı. 

14. TKG programı heyet başkanı REMZİ KAPLAN' ın kurucusu ve sahibi olduğu şirket geçen yıl  `Zaddy’s by Kaplan´ adıyla yeni bir atılıma geçen Kaplan Döner, Kürfürstendamm’daki 4 metrekarelik mini döner dükkanıyla Başkent Berlin‘in tarihinde yerini aldı.

2017 yazında Alexanderplatz‘da açılan ve Berlin’deki önemli yerleri, tarihi binaları ve görülmesi gereken anıtları içinde barındıran `Little Big City´ adlı Berlin’in minyatür (müze) şehrinde ilk Türk firması olarak yer alma onurunu yaşıyor.

Değerli arkadaşımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Little Big City minyatür müze şehir projesi ile ilgili farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

REMZİ KAPLAN Başkent Berlin'in ana caddesindeki döner dükkanının maket şehir projesinde yer almasının mutluluğunu ve haklı gururunu eşi ve çocuklar ile paylaştı.

TOBB tarafından Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul'da düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanlığı görevini üstlenen REMZİ KAPLAN  Almanya'nın başkenti Berlin'de uzun yıllardır et sektöründe faaliyet göstermektedir. Döner üretim tesislerinin yanısıra KAPLAN adıyla et restoranı ve döner büfeleri de işletmektedir. Berlin ve Hamburg'daki döner işleme tesislerinden  Avrupa ülkelerindeki döner büfelerine ve Türk lokantalarına pişirilmeye hazır et ve tavuk döner göndermektedir. Türk-Alman İşverenler Birliği TDU kurucusu ve başkanıdır. 2018 yılında  Zaddy's by Kaplan markasını geliştirerek, Berlin'deZaddy'a by Kaplan adıyla yeni bir marka yaratarak döner büfeleri zinciri kurmuştur.

 

15. TKG Üyesi Babur Jamal Afganistan Milletvekili Oldu

15. TKG programına Afganistan'dan katılan SAYED BABÜR JAMALUDDİN  20 Ekim 2018 tarihinde yapılan genel seçimlerin kesinleşen sonuçlarına göre Afganistan parlamentosunda görev yapmak üzere  milletvekili  oldu.

Devamını oku...

 

17. TKG Üyesi Ramil Aliyev Bakü'de Kuruyemiş Mağazası Açtı

17. TKG programına Azerbaycan'dan katılan RAMİL ALİYEV  Gavali adlı bir mağaza açarak, Türkiye'den temin ettiği kuruyemiş ve tatlı ürünlerinin  satışına başladı.

Devamını oku...

 

Bilkan Kaymakamtorunları Bilişim Ürünleri Mağazası Açtı

18. TKG programına KKTC'den katılan BİLKAN KAYMAKAMTORUNLARI bilişim sistemleri sektöründe 12  Ocak 2019 Cumartesi günü  yeni bir mağaza açarak, işlerini büyüttü.

Devamını oku...

 
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  Sonraki 
  •  Son 

Sayfa 1 - 4

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...