Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Sherif Gruda Stockholmde Çalışmaya Başladı

Sherif Gruda Stockholmde Çalışmaya Başladı

4. TKG Programına Bosna Hersek'den Katılan  SHERIF  GRUDA  Stockholm'de Otomotiv Teknik Servis Sektöründe Çalışmaya Başladı

alt

2006 yılı Nisan ayında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Bosna Hersek'den katılan SHERIF  GRUDA  otomotiv sektöründe çalışıyor ve yedek parça ticareti ile ilgileniyordu.

Balkanları çok derinden etkileyen ekonomik kriz nedeniyle şirketini kapatan 4. TKG üyesi SHERİF GRUDA, İsveç'in başkenti Stockholm'de çalışmaya başlamıştır.

alt

Otomotiv teknik  servis sektöründe  iş yapan  4. TKG grubu üyesi  SHERIF  GRUDA  iki ülke arasında mekik dokumakta, sık sık gidip gelerek, işlerini yürütmektedir. Her koşulda dünyaya açılmayı başaran arkadaşımıza  yeni işinde başarılar diiyoruz. 

alt

TOBB tarafından düzenlenen 4.  Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bosna Hersek'ten katılan  üyesi  SHERIF  GRUDA'nın  facebook sayfasına bu linkten ulaşmak mümkündür. 

alt

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...