Ana SayfaTKG Etkinlikleri2009 DTİK Kurultayı2009 DTİK Kurultayı Kapanış Yemegi

2009 DTİK Kurultayı Kapanış Yemegi

TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMI KATILIMCILARI 2009 DTİK KURULTAYI GALA YEMEĞİNDE VEDALAŞTI

DTİK  2009 Dünya Türk Girşimciler Kurultayı kapsamında  Cumhurbaşkanı ABDULLAH GÜL'ün onur konugu olduğu Kurultay Gala Yemeği Sultanahmet'te bulunan "Binbirdirek Sarnıcı"nda düzenlenmiştir.  

Müzik ve dans gösterileri eşliğinde tarihi mekanda verilen kapanış yemeğine katılan  TKG programı üyeleri vedalaşmada önce son kez birlikte eğlenme fırsatı buldular.

alt

KKTC temsilcileri 9. TKG grubu heyet başkanı ŞEVKİ METECİ (sol başta) + 5 TKG grubu üyesleri  AHMET HASTÜRK (soldan 2.) ve ÖZGE ÖZLER (sağdan 2.)  Kurultay gala yemeğinde birlikte eğlendi.

alt

6. TKG grubu üyeleri Romanya'dan SELDA İSMAİL (solda), Yunanistan'dan CENGİZ UZUN (ortada)  ve Moldova'dan  VALENTİNA UZUN (sağda) Sultanahmet Meydanında, Binbirdirek Sarnıcında düzenlenen  gala yemeğinde  müzikli gösterileri izledi ve grup arkadaşları ile sohbet etti. 

alt

8. TKG üyesi almanya'dan BÜLENT AYDIN (ortada)  Yunaniitan Batı Trakyadan gelen temsilci ile gala yemeğinde Kurultay çalışmalarını ve TKG grubunun faaliyetleirnin  değerledirmesini yaptı.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...