Ana SayfaTKG Etkinlikleri2009 DTİK Kurultayı2009 DTİK Kurultayı Gala Yemeginde Cumhurbaşkanı İle Görüşme

2009 DTİK Kurultayı Gala Yemeginde Cumhurbaşkanı İle Görüşme

TKG GRUBU ÜYELERİ 2009 DTİK KURULTAYI GALA YEMEĞİNDE CUMHURBAŞKANINA OSMANLI KILICI HEDİYE ETTİ

DTİK  2009 Dünya Türk Girşimciler Kurultayı kapsamında  Cumhurbaşkanı ABDULLAH GÜL'ün onur konugu olduğu Kurultay Gala Yemeği Sultanahmet'te bulunan Binbirdirek Sarnıcında düzenlenmiştir.  

Gala yemeği sırasında  Türkçe Konuşan Girişimciler Grubu Sayın Cumhurbaşkanı ile tanışmak ve kendisine ülkelerinden getirdikleri bazı özel hediyeleri sunmak fırsatı  da bulmuştur.

8. grubun üyesi Irak-Bağdat'tan gelen ASHRAF A. ASMAEEL'in sunduğu "elişi yapmı eski Osmanlı kılıcı" dikkat çekmiştir. 

alt

8. grubun üyesi Irak-Bağdat'tan gelen ASHRAF A. ASMAEEL (sol başta) ve arkadaşlarının  sunduğu "elişi yapmı eski Osmanlı kılıcı" dikkat çekmiştir. 

alt

8. TKG programıa Agfansitan'dan katılan FERİDUN İLHAM Cumhurbaşkanı GÜL'e işlemeli başlık sundu. 

alt

7. TKG programına Azerbaycan'dan katılan CAVİD SADIGOV Cumhurbaşkanı ile selamlaşırken, solunda 1. TKG programı üyesi Kosova'dan ADNAN MUHAMMEDİ TOBB Başkanı ile selamlaşıyor. 

alt

5. TKG programına Kosova'dan katılan GANİ KASTRATİ Cumhurbaşkanı ile selamlaşırken, 8. TKG grubu üyesi Almanya'dan BÜLENT AYDIN selamlaşma sırasının kendisine gelmesini bekliyor.

alt

Azerbaycan'dan 7. TKG üyesi CAVİD SADIGOV (sol başta) + Kosova'dan 1. TKG üyesi ADNAN MUHAMMEDİ (soldan 2.) + Almanya'dan 8. TKG üyesi BÜLENT AYDIN (soldan 3.) Kosova'dan 5. TKG grubu üyesi GANİ KASTRATİ (soldan 4.) + Afganistan'dan 8. TKG grubu üyesi FERİDUN İLHAM (soldan 5.) + Almanya'dan 9. TKG grubu üyesi EFENDİ AYGÜN  (sağdan 3.)  Cumhurbaşkanı ile selamlaşma törenine hazırlanıyorlar. Arka sırada   Afganistan'dan  5. TKG üyesi ZARİF RAHMETULLAH (sağ başta)  + İran'dan 9. TKG üyesi SEYED VAHİD PEYMAN  (sağdan 2.) + Makedonya'dan RIZA SEYRANİ (sol başta) selamlaşma töreninin başlamasını beklemekteler.

alt

2. TKg programına katılan konuk girişimciler Cumhurbaşkanı ABDULLAH GÜL ile  tanışmaktan çok memnun oldu.

alt

Cumhurbaşkanı 2. TKG programına Bulgarsitan'dan katılan kadın üyeler SEVGİNAR ANZIMSERBEST  (solda) ve AYNUR ENGER (sağda) ile sohbet ederek, girişimci olmaları nedeniyle kutladı.   

alt

Bulgaristan temsilcisi ve  2. TKG heyet başkanı SEVGİNAR SERBEST  (önsırada soldan1.) ve 1. grup Üyesi AYNUR ENGER'in (soldan 2.)  Cumhurbaşkanı GÜL'ü selamladığı bu karede, TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'da bulunmaktadır.

Arka asırada soldan itibaren   KKTC'den 9. Grubun Başkanı ŞEVKİ METECİ , Bulgaristan'dan  2. Grup Üyesi  AZİZ İLİAZ SADULA, İran'dan 9. Grup Üyesi  VAHİD PEYMAN,  KKTC'den  5. grup üyesi AHMET HASTÜRK ve  Türkmenistan'dan 9. Grup Üyesi DOVRAN BAYLIYEV'de yer almaktadır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...