Ana SayfaTKG Etkinlikleri2009 DTİK Kurultayı2009 DTİK Kurultayı İş Görüşmelerine TKG Grubunun Etkin Katılımı

2009 DTİK Kurultayı İş Görüşmelerine TKG Grubunun Etkin Katılımı

TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER  2009 DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLERİ KURULTAYI İŞ GÖRÜŞMELERİNE KATILDI 

TKG  Üyeleri DRTİK tarafından Nisan 2009'da dzneşenen Dünya Türk Girişimcileri Kurultayı çalışmalarına da  etkin katılım sağlamıştır.

Kurultay  kapsamında düzenlenen İkili İş Görüşmeleri Toplantısının en katılmcı ve aktif grubu olarak,  delegelerle ve kendi aralarında  etkin ve verimli görüşmeler yapmışlardır. 

alt

Azerbaycan'dan PARVIZ BAKHSALIYEV (sol başta+ Türkmenistan'dan DOVRAN BAYLITEV (soldan 2.)  + KKTC'den  9. TKG heyeti başkanı  ŞEVKİ METECİ (soldan 4.) + Almanya'dan İSMAİL HAKKI YILDIZ  (sağdan 3.) + Almanya'dan EFENDİ AYGÜN (sağdan 2.) ve İran'dan SAYED VEHİD PEYMAN (sağ başta)  yeniden birarada oldukları için duydukları memnuniyeti vurguladılar.

alt

TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU Dünya Türk Girişimcileri 2009 Kurultayında, 12.TKG programı heyet başkanı Irak'dan SUPHİ MUTAPÇI  (solunda) ve 9. TKG grubu üyesi HALİT MAYAS (sağında)  ile görüştü.

alt

-TKG Grubu Kurultay'a İkili İş Görüşmelerinde: 5. TKG programına Romanya'dan katılan FEVZİ İSMAİL (soldaki masada) ikili iş göüşmelerine ekin iş bağlantıları yaptı. 

alt

Azerbaycan'dan 9. TKG grubu üyesi PARVIZ BAKHSALIYEV (sol başta)  ile  8. TKG programı katılımcısı AZER  MAMEDOV (soldan 2.) + Türkmenistan'dan 9. TKG grubu üyesi  DOVRAN BAYLIYEV (soldan 3.) + Irak'dan 9. TKG programı katılımcısı HALİT MAYAS (sağdan 2.) ve İran'dan 9. TKG programı katılımcısı  SEYED VAHİD PEIMAN (sağ başta)  2009 DTİK Dünya Türk Girişimcileri Kurultayı vesilesiyle  9. TKG programınından altı ay sonra yenide biraraya gelerek, hasret giderdiler. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...