4. Gruptan Haberler-Dostluk Zamanı

4. TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER  RPROGRAMI KATILIMCILARI  BAŞKENTİ YÜKSEKLERDEN SEYRETTİ 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 14-30 Nisan 2006 tarihleri arasında düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kaspamında ülkemize gelen konuklar  için  yoğun bir ziyaret ve ders programının gerçekleştiği günün ardından,  akşam saatlerinde moral gezisi düzenlendi. 

Keçiören Belediyesince hizmete açılan ESTERGON KALESİ'ni ziyrete den konuklar, buradaki Etnografya Müzesini ziyaret etmiş, tesisin terasından  başkentin gece manzarasını izlemiştir.

Aynı  mekanda bulunan KONYALI LOKANTASI'nda klasik Türk içecegi olan şerbet içen konuklar güzel bir akşamı paylaştı. 

alt

KKTC'den  LEVENT ÖZERDAĞ (ortada) ve  Yunanistan-Batı Trakya'dan  RIDVAN CANBAZ (sağdan 2.)  Konyalı Lokantasında molada sohbeti geliştirdi. 

alt

Gürcistan'dan İRAKLİ TURMANİTSE  (sol başta) Estergon Kalesindeki düzenlemeleri ve ortamı çok beğendi.

alt

4. TKG Heyetinin Başkanı Kosova'dan ŞARIK CİBO (sol başta)  grup arkadaşlarına gece gezisinde de liderlik yaptı.

 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...