Ana SayfaÜlke Gruplarından HaberlerIrakTürkmen İşadamları Kayseri Mobilya Fuarında İş Bağlantıları Kurdu

Türkmen İşadamları Kayseri Mobilya Fuarında İş Bağlantıları Kurdu

TÜRKMEN  İŞADAMLARI HEYETİ KAYSERİ MOBİLYA FUARINA DAVET EDİLDİ  

Irak Türkmen İşadamları Derneği üyesi kırküç işadamı, Musul Ticaret Müşavirliği'nin daveti ile 24-25 Nisan  2013 tarihlerinde Kayseri'de düzenlenen Mobilya Fuarına  katılımış ve başarılı görüşmeler yapmıştır. 

Türkmen işadamları heyeti Erciyes Dağı'nı ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

alt

TKG grubunun dört değerli üyesi 12. TKG grubu üyesi HALİT MEKNECİ (soldan 3.) ,  9. TKG programı üyesi HALİT MAYAS (sağdan 4.) ,  ve 15. TKG programı üyesi  ESAM VENDAVİ  (sağdan 3.) ve 16. TKG üyesi MUHAMAD N.JAFAR 8sağdan 2.) Kayseri ziyaretine katılmış ve yaptıkları görüşme ve ziyaretlerde  verimli sonuçlar ede etmiştir.

alt

14. TKG programı katılımcısı MOHAMMED  KASAP ve Kerkük Türkmen işadamları heyeti Kayseri'de etkin görüşmeler yaptı.

alt

9. TKG programı katılımcısı KHALİD MAYAS Kayseri'de firma ziyaretleri ve verimli iş görüşmeleri yaptı.

alt

Kerkük Türkmen işadamları heyeti  Kayseri fuar ziyaretinden ve firma gezilerinde yararlı bağlantılar kurdu.

Musul Ticaret Ateşesi Mehmet ARGÜÇ'ün katklılarıyla gerçekleşen fuar ziyaretinden Türkmen işadamları çok yararlanmış ve  çeşitli iş bağantıları yapmışlardır.

alt

17. TKG üyesi YASHAR JASIM ABED MOHAMED  (arka sırada; sağdan 3.) ve   Iraklı konuklar Kayseri'de önemli mekanları gezme ve alışveriş yapma fırsatını da değerlendirdi.

alt

9. TKG üyesi KHALİD MAYAS (soldan 2.) ve arkadaşları Kayseri'nin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etme fırsatını değerledirdi ve gezi sırasında neşeli  anlar paylaştı

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...