4. Gruptan Haberler- Ankara İzlenimleri

4. TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMINA KATILAN KONUKLARIN ANKARA İZLENİMLERİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 14-30 Nisan 2006 tarihleri arasında düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kaspamında ülkemize gelen konuklar 16 Nisan 2006 Pazar günü rehber eşliğinde şehir gezisi yaparak, tarihi ve kültürel mekanlar hakkında bilgi aldı.

alt

Konuklar Ankara kalesi meydaınında bulunan tarihi handa açılan Rahmi Koç Müzesinin girişinde aile fortoğrafı için neşeyle biraraya geldiler. 

Ankara Kalesi ve Rahmi Koç Sanayi Müzesi ziyareti ile başlayan program, Kale'deki lokantada verilen öğle yemeğinin ardından, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnoğrafya Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Cumhuriyet Müzesinin gezilmesi, Altınpark'ın görülmesi ve ARMADA Alışveriş Merkezindeki alışveriş molası ile tamamlandı.

alt

Konuk heyet üyeleri ARMADA AVM''ea 3 boyutlu film izleyerek, farklı bir deneyim yaşadı.

 alt

Konuklar Ankara Kalesinde, Washington Lokantasının terasından tarihi  Ankara'nın kurulduğu bölgeyi  ve şehrin panoramasını görme şansı buldu.

alt

Heyet Üyeleri Ankara'da Konur sokakta bulunan  Tetra Otelde konakladılar.

 

 

 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...