Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Furkan Ergüler Kosova Demokrat Türk Partisi Prizren Delegesi Oldu

Furkan Ergüler Kosova Demokrat Türk Partisi Prizren Delegesi Oldu

 

19. TKG programına Kosova temsilcisi olarak katılan FURKAN ERGÜLER  Türk kenti Prizren'de 29 Haziran 2019 tarihinde yapılan seçimlerde KDTP- Kosova Demokrat Türk Partisi Prizren şubesi adına genel kurul delegesi olmaya hak kazandı.

KDTP seçim süürecine iilşkin bilgilere bu linkten ulaşmak mümkündür.

KDTP şube seçimlerinde partinin yeni genel başkanını seçecek delegelerin belirlenmesi için zorlu bir maratondan başarıyla çıkan FURKAN ERGÜLER (ayakta, soldan 8.) sevincini birlikte mücadele ettiği partili arkadaşları ile paylaştı. 

Şube seçimleri devam ederken KDTP milletvekili Fikrim Damka Genel Başkanlığa aday olduğunu ilan etti. Adaylık için 27 Haziranda Prizren’de bir tanıtım toplantısı düzenledi.

19. TKG programı üyesi FURKAN ERGÜLER (sağ başta) T.C. Priştine Büyükelçisi Çağrı Sakar, Kosova Meclis Başkan Vekili ve KDTP Genel Başkan Yardımcısı Müferra Şinik, Kosova Türk Milletvekili ve KDTP Genel Sekreteri Fikrim Damka'nın  katılımıyla  6 Haziran 2019 Perşembe günü gerçekleşen KDTP-Kosova Türk Demokrat Partisi'nin bayramlaşma etkinliğinde konuklarla yakındaan ilgilendi.

KDTP'nin bayramlaşma törenine ait farklı fotoğraflara bu linki tıklayarak ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından Ankara, Polatlı, Gebze, Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı katılımcısı FURKAN ERGÜLER  A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. 

Republic of Kosovo Assembly'de Meclis Başkan Vekili Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Prizren Esnaf  İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Ofis mobilyası ve okul mobilyası ticareti yapan şirket sahibidir. Ayrıca Prizren şehrinde kafe restoran işletmektedir. Turizm ve organizasyon firması sahibidir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...