Ana Sayfa

Heyet Başkanı Elshen Ebulhesenli Çalışkanlığı İle Tanınıyor

6. TKG programı  heyet başkanı Dr. ELSHEN EBULHESENLİ (solda) Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası işadamları heyetinin başkent  Bakü'deki görüşmelerinin etkin ve verimli geçmesi için özel çaba gösterdi. 

Çerkezköy TSO işadamları heyeti T.C.Bakü Büyükelçisi ERKAN ÖZORAL tarafından kabul edildi.  Ayrıca heyet üyeleri için TUİM ev sahipliğinde ikili iş görüşmeleri düzenlendi.

Çerkezköy TSO heeyetinin Bakü'de gerçekleştiridği görüşmelere ait farklı fotoğraflara ulaşmak içinbu linkin tıklanması yeterli iolacaktır. 

6. TKG programı heyet başkanı Dr. ELSHEN EBULHESENLİ (sağ başta) Azerbaycan Türkiye İşadamları Birliği (ATİB)'in 30 Mayıs 2019 tarihinde yapılan yıllık genel kurul toplantısına T.C.Büyükelçisi ile birlikte katıldı.

ATİB genel kurul toplantısına ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşılmaktadır.

6. TKG programı heyet başkanı Dr. ELSHEN EBULEHSENLİ (sağ başta)  T.C. Bakü Büyükelçiliği tarafından 6 Haziran 2019 Perşembe günü  düzenlenen  bayramlaşma törenine katılarak, konuklarla iilgilendi.

Büyükelçiliğin bayramlaşma törenine ait fotoğraflara ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı'nda  heyet başkanlığı görevini üstlenen  Dr. ELSHEN EBULHESENLİ  T.C.Bakü Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinde Müşavir Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 21
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 850
  • Kadın girişimci sayısı: 45
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...