Ana Sayfa

17. TKG Üyeleri Ramil Aliyev ve Ulugbek Holmatov Ortaklık Kurdu

17. TKG programına Azerbaycan'dan katılan RAMİL ALİYEV (sağ başta) bir süre önce geliştirmiş olduğu kuruyemiş, çikolata, şekerleme ve kahve mağazası  "Gavali" markasının franchising hakkını alan dönem arkadaşı ULUGBEK HOLMATOV'un (sağdan 2.) Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te  gerçekleştirdiği Gavali-Taşkent mağazasının açılış törenine katılmanın haklı gururunu yaşadı.

17. TKG programının katılımcıları Azerbaycan'dan RAMİL ALİYEV (sağdan 4.) ve Özbekistan'dan ULUGBEK HOLMATOV'un (soldan 4.) dönem arkadaşlıklarını değerlendirerek, ticari işbirliği yapmaları TKG üyeleri tarafından memnuniyetle karşılanmıştır.

Gavali Özbekistan mağazasının açılış törenine aiit farklı fotoğraflara RAMİL ALİYEV'in facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

17. TKG programı üyesi RAMİL ALİYEV'in Bakü'de açmış olduğuu Gavali Mağazası haberi TKG web sayfasında "Başarı Hikayeleri" bölümünde yayınlanmaktadır. Gavali markasının öyküsünü öğrenmek içinn bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

Türkiye Odalar ve Boorsalar Birliği tarafından düzenlenen 17. TKG programına Azerbaycan'ın başkenti Bakü'den  katılan RAMIL ALIYEVürkiye’den temin ettiği kuru meyve, kuruyemiş çerez vb ürünler  ile ve ambalaj kutu sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ürünlerini Azerbaycan pazarında toptan ve perakende olarak pazarlayan ve  Malatya Pazarı markasının Azerbaycan’da  resmi temsilcisi olan şirkette üst düzey yetkilidir. İpek Yolu Girişimciliğin Kalkınmasına Destek Birliği üyesidir. 

TOBB  tarafından 1-13 Mart 2014 tarihlerinde Ankara, Bursa, Adana, Mersin ve İstanbul illerinde düzenlenen 17. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Özbekistan'dan katılan ULUGBEK HOLMATOV (soldan 3.) Uluslararası İş ve Teknoloji Birliği  Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. AMCHAM (Amerikan Chamber), Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası, İş ve Tarım Destek Merkezi üyesidir.

Gavali Özbekistan mağazasının açılış törenine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için ULUGBEKK HOLMATOV'un facebook sayfasının bu linkinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

17. TKG programı katılımcıları değerli arkadaşlarımız RAMİL ALİYEV ve ULUGBEK HOLMATYOV'u kutluyor, işlerinde başarılar  ve bereketli kazançlar diliyoruz.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...