Ana Sayfa

Ramazan Gündoğdu Ekonomi Konferansında TOBB Başkanı İle Görüştü

TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU, 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü düzenlenen "Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı"nda yaptığı değerlendirmede Türkiye ve KKTC iş dünyaları olarak birlikte çalıştıklarını ve tecrübelerini paylaşmak istediklerini anlattı.​

Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve TOBB iş birliğinde KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da düzenlenen Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu I. Ekonomi Konferansı'na; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri,  Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz ile çok sayıda siyasetçi ve iş dünyasından temsilci katıldı.

 

TOBB'un web sayfasında yayınlanan haberin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara bu linkten uılaşılmaktadır.

6. TKG programı katılımcısı RAMAZAN GÜNDOĞDU (sağda) "Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı" sırasında TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU (solda) ile görüşmekten memnun oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na KKTC'den katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU Gazi Mağusa'da  tersane şletmektedir. Ayrıca  Girne'deki yat limanı, Delta Marina'nın sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkan Vekili ve Kıbrıs Türk  Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU başkent  Lefkoşa'da bulunduğu sırada 3. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Yatırım Danışma Konseyi toplantısına da  iştirak etti. 

Toplantıda KKTC Başbakanı ERSİN TATAR ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı FUAT OKTAY da değerlendirmelerde bulundu.

TOBB'un web sayfasında yayınlanan KKTC Yatırım Danışma Konseyi toplantısı haberine ve farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...